anonim
anonim
1 yıl
az önce bu sitede yazım şeklim beğenilmediği için bidaha yazdıklarımın onaylanmamasıyla tehdit edildim. İmla hatası yaptığımı söyleyen arkadaş 'odın' bunu bir tek benim yaptığımı sanıyor galiba. hiç beklemediğim bir tepki, hiç beklemediğim bir insandan geldi. şoktayım... :-) :-)

Yorumlar

Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
ama haklı bir tepkiydi. bariz imla hataları olan yazılar onaylanmıyor. bu sitenin kurallarından biri. ayrıca pek de tehdit edildin sayılmazsın. seni uyardı ve tekrarinda uygulanacak olan yaptırımı söyledi.
anonim
anonim
1 yıl
bak odinciğim, bazen sana çok sinir olsam da anlamlandıramadığım sempatik bir yanın var. şeytan tüyü dedikleri bu olsa gerek :-) benim içerlediğim nokta şu: duygusal bir anımda yazmış olduğum bi yazının altına dalga geçercesine yorum yapıyorsun. belki biraz fazla tepki vermiş olabilirim ama o anki ruh halimi bilmiyorsun. olayı kişiselleştirdiğim söylenemez bence. benim de bazı postlarım yayınlanmıyor ve hiç bir zaman sormadım neden yayınlanmadığını. çünkü hep bi sebebi vardır illaki diye düşündüm. aşağıda paylaştığın posta gelince, görmemiş olabilirim ya da dalgınlığıma gelmiş olabilir. kuralları ihlal ettiğimi düşünmedim hiç çünkü biçok kişi yapıyor bunu, bende bu yüzden böyle yazmakta bir sakınca görmedim. sen bu sitede yönetici pozisyonunda olan birisin ama "bidaha yap ta görelim" tarzında konuşman ekstra sinirlenmeme sebep oldu. İlk yorumuna verdiğim cevapta biraz anlayışlı olmanı rica etmiştim. hatam varsa elbette ki yaptırımını uygularsın ama sanki biraz kibirli konuştun gibi geldi bana. tepkimin sebebi bu....
anonim
anonim
1 yıl
her neyse, oyuna devam mı? :-)
anonim
anonim
1 yıl
kişiselleştireceksen oynamayalım demiştin ya ondan şey ettim. neyse boş ver :-)
anonim
anonim
1 yıl
ağlamak mı? yok canııımm ne ağlaması :) ama çabuk sinirlenen bi insanım onu söyleyeyim :)
anonim
anonim
1 yıl
ahahaa 😄 olur denerim 😄