navavaner
aslında 2 gün önce ekşi de bir şey yazdım kesin bi cevap gelir dedim ama sanırım kimse görmedi. bugünde akşam eğlenirim şu dedikoduyada kayıt olayım felan dedim ama her zamanki gibi güzel ülkemden aldığımız kötü haberlerle hevesim gene kursağımda kaldı.aslında şu an çok şeyler yazabilirim ama boşverdim. bu arada sözlükte yazdığım şeyide aşağıya yapıştırıyorum.

hıc sevmediğim üniversitemden bugun e1'e binmiş içimden okula küfrede küfrede uzaklaşıyordum. aksam saat 4 siralari felan. hastane duraginda durduk ki ne goreyim tobe estagfirullah (yanlis yazmis olabilirim) turuncu kıvırcık saçlı biri bindi otobuse. bu fakultede okudugunu dusunuyorum cunku daha once e1de ve okulun içinde başka biyerlede daha görmüştüm hatta yanilmiyorsam son sinif boyle sakalli felan nasil tatli. her neyse yanlis anlasilmasin aslında hiç tipim değil sadece her gördüğüm de dikkatimi çekiyo ve turuncu kıvırcık saclarini (salca gibi:):) ) boyle karistirasim hatta yolasim geliyo. boylede bi olay geçti başımdan anlatmak istedim. tanıyan varsa aslında hiç de fena olmaz haniiiiii. ayrıca kafasına niye taç takmıştı hiç anlam veremedim söyleyin ona takmasın bi daha.

Yorumlar

Gerekovic
yemin ediyorum tek taktığım nokta salçanın rengi. "lan salça turuncu renkli miydi?" dedim direkt ve sonrası gözümde kayboldu gitti... hoş geldin..
free
free @free
2 yıl
çok ayıp oas çok :))
Gerekovic
ama free sen söyle, salçanın rengi kırmızı değil mi? hatta içine katılan biber acıysa böyle kararır.. yani benim annem öyle yapıyor :d tarhanadır o turuncu :d
navavaner
şu an çok rencide oldum(!) o zaman turuncu değil kızıl diyelim bi o saçlara. (çevir kazı yanmasın) çokta ince düşünmeyelim bence.saka felan bi yana hosbulduk.
Gerekovic
kızıl olsun bakalım navavaner. iyi çevirdin :p
free
free @free
2 yıl
@aos ben anlamam salçadan malçadan tarhanadan marhanadan gıda mühendisi arkadaşımız varsa sitede aydınlatsın bizi :))
Gerekovic
sorması ayıp ıphone muyum ben free :d aos diye ios'a demiyorlar mıydı :d senin şu diyaloğu kuran içimizdeki etiyopyalı nerde :d getir onu buraya :)
free
free @free
2 yıl
onu etiyopya ya yolladık :))
Gerekovic
başka da gıda mühendisi bilmiyorum ben :) üzgünüm free sana yardımcı olamayacağım :))
kebelek
gıdacınız burda oas free :-d
free
free @free
2 yıl
aha bulduk bidene daha etiyopyalı :)))
Gerekovic
free dur len bu normal bir kelebek :d kebelek canım tarhana turuncu ve salça kırmızı mıdır? :d
kebelek
tarhana turuncu salça kırmızıdır oas :-d
Gerekovic
free duydun mu? teşekkürler kebelek :d
free
free @free
2 yıl
tşkler yeni etiyopyalı :))
Gerekovic
free etiyopyalı nedir daa :d
kebelek
rica ederim free :-d