artemis
ya ben feminizmi sadece erkek düşmanlığı olarak algılayıp yakışıklı bulduğu kim var kim yoksa iletişim kurmaya çalışan ya da "oo çok tatlıymış keşke sevgilm olsa.oha ne kadar yakışıklı seni yerim" tarzında davranan zekasızlara çok kızıyorum.hayır bir şeyi yanlış bile savunuyorsan arkasında durmalısın.
duramıyorsanız zaten savunmayın. hep söylerim bunu normal hayatta desteklediği ve inandığı ideolojinin gereklerini yerine getiremeyen insanlar hiçbir ideolojiye sahip olmasın bence.bu kulağa daha hoş geliyor.şimdi size ne diyeceksiniz.elbette banane ama işte narin kalbim ve vücudum dayanamıyor buna.....

Yorumlar

free
free @free
2 yıl
savunduğum düşünceler uğruna ipe giderim :)) dansözlük yapmam,kıvırmam :))
artemis
helal sanaa.alnına para yapıştırmıyorum :d
sizofreniodun
çünkü paran yok.olsa yapistirirdin 😂😄
artemis
seni paramla döverim çocukkkk.nerden biliyorsun olmadığını.tamam ağlama al hadi sana 5 tl veriyim @sizofreniodun:d:d
princepeacocks
türkiye toplumunda feminizmi savunan kişiler tam anlamı ile bu hakkı isteyip istemediklerini ayrıntılı bir şekilde incelemeleri lazım. çünkü türkiye cumhuriyetinde belli başlı kurumlarda kadınlara daha fazla imtiyazlar sağlanmıştır. örnekler vermeyeceğim isteyen araştırabilir. ama burada yazdığına gelirsem son cümle hariç ( narin kalbim ve vücudum dayanamıyor tanımadığımdan ) dile getirmiş olduğun cümlelere katılıyorum. üzülerek toplumumuz böyle kadınlarla dolu keza erkeklerde.