wasp
şimdi sizle bir düşüncemi paylaşacağım. mesela banyo, giyinmek gibi ve buna benzer şeyleri yaparken hep en hızlı şekilde yapıyorum çünkü farklı evrenden gelebilecek kişiler olduğunu düşünüyorum ve bu bu yüzden o durumda yakalanmak istemiyorum. konuşmalarımı dikkatli seçiyorum elimden geldiğince çünkü benim bir sözümün farklı evrende zaman paradoksu oluşturup orada kötü bir olaya sebebiyet verebileceği düşünüyorum.

Yorumlar

artemis
farklı evrenden gelecekler,bi de türkiyeye gelecekler yetmiyormuş gibi bir de sana uğrayacaklar.balım düşünme bence bunu.bu yazı biraz garip geldi bana.sende tam bilimadamı olacak potansiyel gördüm neden bilmiyorum
berelideli
benim için hayran kalınacak bir kafa bu. şayet şapkam olsaydı, saygı ile çıkartırdım.
anonim
yıldızlararası diye bi film vardı farklı evren, paradoks falan deyince o geldi aklıma 😊 odin haklı zamanın akışını bozamayız. söylediğim filmi izlemeni tavsiye ederim, filmin sonu tam sana göre 😊😊 bide çok takılma böyle şeylere her şey olacağına varıyor sonunda
anonymous
metafizikle ilgilenmeye başla hemen :)
wasp
wasp @wasp
2 yıl
@artemis öyle diyorsun diyorsun ama kafamdan çıkmıyor ki bu düşünce 😂 yıldızlar arası filmini de izledim ve çok beğendim ve ve ve metafizik en büyük ilgi alanlarımdan birisidir benim. @berelideli teşekkür ediyorum.
free
free @free
2 yıl
gora izleyen ve filmin etkisinden çıkamayan mağdur ünili :)))))))))))
wasp
wasp @wasp
2 yıl
hahaha @free izlemedim ama deneyebilirim belki de 😄
bjkfalan
çok güzel bir düşüncen var bence. dinimiz çerçevesinde banyo gibi yerlerde üç harflilerin olduğu biliniyor. cümlelerini seçerek konuşman sünnet zaten üstelik bazı şeyleri seçmeden konuşunca günah olma potansiyeli var. doğru yoldasın.
wasp
wasp @wasp
2 yıl
bu yönden bakmamıştım @bjkfalan aslında evet bunları da biliyorum
bjkfalan
ama bunlar aklına gelmeden böyle davranıyor olman apayrı bir güzellik bence. tebrikler o yüzden 😊
wasp
wasp @wasp
2 yıl
@bjkfalan çok ederim o halde kibarlığın için 😊
anonim
bu neyin kafası lütfen bu şeyi evde özel mi yapıyorsunuz bu kadar sağlam kafa yapiyo :) tarif aliyim
wasp
wasp @wasp
2 yıl
@anonim_bay kekikli yoğurt her şeyin başlangıcıdır.
anonim
kekikli mi yoğurt :) tamam deneyecegim