rahatsiz
mutsuz olabilirsiniz. acı çekiyor olabilirsiniz. mahvolmussunuzdur belli de. ama arkadaşlar ne güneş doğmaktan vazgeçiyor ne gün bitmekten. zaman asla beklemiyor. ne kadar ağlarsan ağla, ne kadar sızanırasan sızlan. geçiyor. geçen hafta elini tutup seni seviyorum diyen adam bugün yan masamda eski sevgilisini dudaklarından öpüyorsa utanmadan pardon adam demişim. ..:) hayat yaşamaya değer mutlu olun. en güzel yaşlar bu yaşlar:) ama tek tavsiyem karaktersiz insanları tanımayi öğrenin:)

Yorumlar

sulfat
herşeyi başardım demeyim de, çoğu şeyi başardım da karaktersiz insanı tanımayı. onun karaktersiz olduğunu anlamayı öğrenemedim. sanırım buda hayatın bize sunduğu bir oyun..
Saçın Bozulmuyor Mu?
her yasanilmis bir ders olarak geri dönüyor bize.. İnsan düşe kalka anliyor hayati... olmasi gereken de bu zaten... yine de hayat güzel deyip şükretmek gerek ✌😁
rahatsiz
@sulfat bende öğrenemiyorum da en azından artık şüpheyle bakıyorum herkese o da bi şey :):)
rahatsiz
@hayatguzeldiyeceksin haklısın :) hayat çok güzel :) de keşke karaktersizler olmasa daha güzel olurdu:)
rahatsiz
@odin öyle evveliyati öperler:)) niyet önemli böyle durumlarda sen daha iyi bilirsin asfghhj ya tabi ki takmamak gerek :)
foreveralone
mutlu olun. mutlu olalım ama peki nasıl
rahatsiz
nasıl mutlu olurum diye düşünmeden, sorgulamadan. en ufak şeyden mutlu olarak. yarı polyana gibi bişi adghj @foreveralone. en azından ben böyle planlıyorum.
Saçın Bozulmuyor Mu?
karaktersizler olmasa bu sefer karakterli kisiler olmicak.. pozitif pozitif pozitif 😁 he bi de @odin aynen öyle ben de ona inaniyorum her ne kadar bunun uzerine yeminler edilse de evveliyati olmasa 1 haftada yenisi olmaz..
rahatsiz
o kadar şey yazmışsın buraya @odin senin dediklerine güveniyorum :d
rahatsiz
oldu o zaman :d @odin
foreveralone
bilmiyorum hiç mutlu olmadım galiba sorunlu olduğumu düşünüyorum