poseydon
biraz ders çalışmak için kurulduğum masamda kitabı görünce devam ettim okumaya ve bitti. sanırım bir iki gün bu yoğun etkisi sürecek. derste çalışamadım hiç ve bu gece çalışmayacağım. yarın okula gitmeden çalışırım bugün çalışacağım yere. yarın hava da güzel olursa yeni kitaba başlarım deniz kenarında dersten sonra. kafamda çelişik ve farklı düşüncelerle birlikte yüzümde tuhaf bir gülümseme var. biraz balkona çıkacağım sanırım şimdi ve uzun zamandır balkonda kulaklığımla müzik dinleyerek oturup gökyüzüne bakarken kahve içmediğim geldi aklıma. ne rahat ve huzurlu bir gece. yıldızlar, kısım kısım bulutlar parçalanmış ve hava o kadar sakin ki nasıl desem insanın sevinesi geliyor sanki. hepinize sevinçli geceler.

Yorumlar

tutunamiyoruz
poseydon kitap nedir, arada isim verip önerirsen seviniriz dostum:)
poseydon
@tutunamiyoruz dostum george orwell-1984 kitabın adı. ve gerçekten zihin acıcı m.
kayipgalaksi
1984 mü? ben o kitabı hayranlıkla okumuştum hatta ağzım açık okumuştum 😄 george orwell'ın hayvan çiftliği adlı kitabını da okumalısın kesinlikle 😊
poseydon
@kayipgalaksi o kitapta listemde. sanırım yakın zamanda okuyamayacağım. okunmayı bekleyen 20 kitap var şuan kitaplığımda onları biraz azaltmam lazım en azından.