poseydon
sanırım ilk defa hislerimi yazamıyorum. bir tuhaflık var sanırım bugün bende. defterime biraz bir şeyler yazdım ama hislerimi hissettiğim şekilde yazamadım. belki biraz olsun istediğim gibi olsa paylaşırdım burada. ancak bugün diğer günlerden farkı idi benim için. ne olduğunu, nasıl olduğunu tam olarak bilmiyorum ancak eve geldiğimde daha doğrusu okuldan ayrılıp otobüse bindiğimde ve kulaklığımı takıp müzik açtığım o anda kalp ritmim değişti bir anda. nedenini hala anlayamadım. bu ritim değişikliği hafif bjr şey değildi ve çok güçlüydü. eve geldiğimde daha da arttı bu ritmin gücü. biraz tuhaflaştım sanırım. yorgun ve uykusuz olmama rağmen uyuyamadım. ders çalışacaktım ama olmuyor. ve bırakın ders çalışmayı kitap okuyacak halde değilim. neden böyle olduğunu anlayamadım. bakalım yarın neler getirecek bütün tuhaflıkları ile. tabi yarına çıkabilirsek. güzel geceler.

Yorumlar

artemis
bu güzel bir şey mi ? nedensiz mutluluk gibi mi yoksa sanki kötü bir şeyler olmuş ama nedeni yok öylesine bi keyifsizlik mutsuzluk gibi mi ?
poseydon
nedensiz değil gibi ama tam olarak mutluluk olduğu da söylenemez. tuhaf bir şey ve sanırım buruk bir mutluluk
artemis
anlamadığım icin sordum ama sen de pek kolay anlayamamışsın sorun yok :d bazen cümlelerini 6 kere falan düşünüyorum.burukluk olmaması dileğiyle iyi geceler *,*
poseydon
@artemis teşekkürler.