anonim
bugün hiç uyanmak istemedim. haftada sadece 2 gün görebildiğim'i görüyordum rüyamda. bölümümle alakası bile olmayan matematiği çözüyoduk beraber. aynı lise zamanı, sınıftaki gibi. yani aslında liseden beri tanışmıyorum hatta şimdi bile tanışmıyoruz da rüyam bana 2 yıl öncesini anımsattı işte.
sanırım geldiği tek bir ders var. pazartesi ve perşembeleri olan dersimiz. başka zaman göremiyorum onu. daha önce yaşadığım talihsiz durumlardan ötürü artık bu sevda işlerinden olabildiğince uzak kalmaya çalışıyodum; ancak ne olduğunu ben de anlayamıyorum 1 senedir. onun için başkasının olmadığına bir emin olsam tüm cesaretimi toplamayı istiyorum 1 an dahi olsa. ama bilemiyorum.
neyse işte omü dedikodu...bu gün , güzeldi. ☺

Yorumlar

free
free @free
2 yıl
1 sene mi askerde bir tabir vardır şafağını sorup şafağı uzun olanlara adam mı öldürdün derler... naptın sen ya 1 sene diyor ya bu millet kafayı yemiş ya da ben anormalim ve buna razıyım :))))
Saçın Bozulmuyor Mu?
ya yoktur sevdiği sen erken davran bacım ✌😁 valla bak elden gider pisman olursun..
anonim
matematik bölümü kacıncı sınıf
anonim
keşke kendime dediğim gibi hiç karışmasaydım bu işlere @free... zaten kısmet açar özelliğim var, kimden hoşlandıysam başkasını buldu.. İşte o yüzden de korkuyorum ya @hayatguzeldiyeceksin😕 bi yanlış algılama var sanırım @anonim_bay ☺ bölümümün matematikle hiç alakası yok dedim😊