lehrer
İstanbullu pdr ci sana sesleniyorum. bugün gene öğleden sonra bolca karşılaştık ekibi 3 lemiştiniz hatta bir ara dışarda ki masa da. seni az çok görüp, işitip, tanıdığım kadarıyla gerçekten çok iyi bir insansın. ağır başlı, diğer kızlar gibi gözleri fıldır fıldır olmayan. akşam bir anda öfkeli öfkeli bakıp masanın yönünü niye çevirdin bilmiyorum ancak kıracak bir davranışım olduysa özür dilerim. öfkeli gözler sana yakışmıyor bence öyle olma. ben samsuna ilk geldiğim de karakterimden dolayı olsa gerek herkes beni buz gibi bulmuştu. hatta dövecek mişim gibi duruyormuşum biliyor musun :) seni de benim gibi yargılasınlar istemem. ha ama sohbetim hoştur tanıyanlar beni sever çoğunlukla. sadece ilk tanıştığım herkesle bir an da samimi olacak kadar cıvık bir insan değilim. seninle de sadece arkadaş olarak sohbet edebiliriz. cesaretsiz sanma beni yeni insanlarla tanışmak, oturup bir kahve içmek isterim tabii ki isterim ama sadece bu şart altında. fazlasını istemem. eğer ki tamam dersen buradan ses ver cuma da normalde dersin yok galiba ama okula uğra yeter. hadi kendine iyi bak iranlı arkadaşına da selam söyle :) İyi akşamlar.

Yorumlar

lehrer
mesajı okumuşsun s. ama ne yanıt verdin ne de okula geldin. ki swarm 'dan da eklemiştim seni. (faceden eklenmiyorsun) dediğim gibi arkadaş olabilir dostça birer kahve içebilirdik ancak senin tercihin saygı duyarım. kendine iyi bak.
anonim
kimsin sen
lehrer
kim olduğum gayet belli mesajı yazdığım kişi anladı da, sen kimsin sayın atarlı?
anonim
ben o gün üçleyen iranlı arkadası olan kişiym ama kim oldgunu anlayamadım
lehrer
eğer ki gerçekten olduğunu iddia eden kişiysen si. sin. ve si. ilk başta yazılan uzun mesajı okuğunda, ki mesaj perşembe akşam üstü okulda olanlar üzerine yazıldı, benim kim olduğumu gayet net anlayabilir. neden diye soracak olursan öyle herkese bakan gözü dört dönen bir insan olmadığını düşünüyorum. o yüzden benim kim olduğumu bilir. anlayış duyarsın ki alenen ismimi de veremem. neyse zaten artık bir önemi de yok arkadaş olarak kabul etseydi, olurdu bir arkadaşlığımız 2 gırgırımız sohbetimiz. ama kabul edilmediğine göre konu kapandı. mutlu hafta sonları dilerim.
anonim
ne ben ne de sepideh bunu hatırlıyoruz tanıstıgımız konustugumuz mu var cok ettafa bakan bi insan degiliz madem bu kadar eminsin kendinden benim sadece 2saatim vardı persembe günü sadece bi aram vardı aksamustude okulda değildim
anonim
ne ben ne sepide bnu hatırlıyoruz ki zaten cok öyle etrafa bakan insan değiliz madem bu kadar kendinden eminsin benim persembe gunu 2saatlik dersim vardı be bir aram vardı sadece aksmustude okulda degildim
lehrer
anlıyorum seni s. sorun yok o zaman. bu konunun bu şekle gelmesi gerçekten üzücü. ben yanlış gördüm sanırım, perşembe günü saat 3-4 civarı kantin de s.& #39;yle en arkada oturduğunuzu ve cam kenarına doğru olan başka bir masaya baktığınızı sanmıştım. kusura bakmayın, artık bu konuyu uzatacak ne başka bir mesajım ne de okulda bakışım olacak. hoşçakalın.
anonim
senin bana bu kadar beni tanıyıpta bu kadar kafamda soru isareti bırakmaya hakkın yok bence demekki bu kadar da cesaretsizsin kendini belirleyemicek kadar
lehrer
bak daha fazla mesaj atmayacağım diyorum ama tahrik edici şeyler yazıyorsun. kelimelerini düzgün seç cesaretsiz olan sensin ben değil. bu siteye isim yazılmıyor görüyorsan eğer tüm mesajlarım da ki isimleri sildiler. swarm dan ekledim diyorum ismim resmim orda vardı. onaylasaydın bir zahmet görürdün. hala konuşuyorsun daha napacaksam? atakente geleyim mi? ve sen benim kim olduğumu gayet iyi biliyorsun. almanca okuduğumu biliyorsan kim olduğumu adın gibi tahmin ediyorsundur.
anonim
tahrik filan etmiyorum swarmdan kaldr tekrr ekle bakıyım kimsin sen
lehrer
babanın uşağı mı var senin ilkinde onaylasaydın.
lehrer
bak bu yüzümü gülümsetti işte :) hayırdır geri aldığına göre yanlışlıkla mı oldu :)