free
free
1 yıl
güne damgasını vuran telefon!!! merhaba deyip kendisini tanıtan bir bayan buluşmak istedi.dersten bunaldığım için eğlenceli olacağını düşündüm ve plan yaptık. buluştuk ve vakit kaybetmeden anlatmaya başladı. bir arkadaşım var senden hoşlanıyor felan dedi ve devam eti anlatmaya çok tatlı biri, çok cix bir kız , voleybol takımında şu numara felan diye. eee dedim ben ve o kızı övmeye devam etti. bir noktadan sonra kendisini anlattığını anlamıştım ama bozuntuya vermedim.baya bir eğleniyordum.(bu bayan bir ay öncesine kadar benim bir arkadaşımla çıkıyordu) muhabbet bir süre daha devam ettikten sonra en sonunda benim senden hoşlanan felan dedi. benim bir yüz ifadem var ünlü hı hım onu yaptım. doğum gününe gelmiştik arkadaşınla o zaman seni gördüğümde hoşlandım dedi.(doğum günüm dediği 2 ay önce felan ve benim arkadaşımla sevgili olarak gelmişti). peki dedim benden hoşlandığın zaman neden gelmedim yanıma ve ya arkadaşıma bu durumu neden söylemedin. yaklaşık iki ay daha ilişkiye devam ettin ve onu kandırdın dedim. ya ne bilim işte ayrılınca söylemenin daha uygun olduğunu düşündüm ayrıldım ve senin yanına geldim hemen dedi. İyi bok yedin dedim. benim seninle işim olmaz canım dedim. hesabı ödeyip çıktım mekandan, ben çıkarken arkadaş masada oturuyordu. umarım oturduğu masadan manzara iyi görünüyordur. yuh yahu yuh daha yeni ayrılmışsın 1-2 gün nefes al hemen bir başkasına yapışma...:)))

Yorumlar

foreveralone
foreveralone
1 yıl
free dersten bunaldığın için kafan yerinde değilmiş napıyon olm sen agagshslshshaj
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
free sen dersten bunalmamissin ya. masallah kafan yerindeymis:d abi bu nedir?.. benim bir arkadasim ..... :d
wasp
wasp
1 yıl
yarın bende dersten bunalım arayan ilk kişiyle çay içmeye gideeceğim s:da:sd
fenomen
fenomen
1 yıl
affetme aga bana böyleleri denk gelmiyor pek :dd
fenomen
fenomen
1 yıl
dur şimdi yazıyı bidaha okudum. kız çakallık yapıyor. kesin çocuk ayrıldı bundan sende arkadaşınsın ya aklı sıra intikam alacak :d yada kaşıntısı var ;) sen en iyisini yaptın bak bir daha tebrik ettim seni
free
free
1 yıl
@forever kahkaha attım :)) @oas ciddi değilsin dimi :)) @dipnot hı hımm bilirsin mi ? @sarıpapatya çiçeği tavsiye ederim eğlendim :))) @fenomen kız çakallık yapmaya çalışıyordu ders şarttı :))
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
free senden hoşlaşmış :d ama cidden arkadaşım bak :d tövbe yarabbim :d şaka yapıyorum tabi ki de :d
free
free
1 yıl
@oas ne bilim delü bugün konuştuğum kızçe belki arkadaşındır diye düşündüm :)))
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
yok benim oradan sadece dişten yüz yüze görüştüğüm arkadaşım var free :d ayrıca ben sana başka arkadaşımı anlatacağım. ben siteye girerken, o da görüyordu. seninle ilgili meraklanmış :d diyecekken uzatmayayım dedim hadi. bu kadar şaka yeter sanki :d kalbine indirmeyelim senin :d
free
free
1 yıl
@oas birinin beni merak etmesinden kalbime mi inecek :d bak buna gülerim hfhgjgjhgjg
imhotep
imhotep
1 yıl
fenomen yorumuna koptum hafız ya :d free hacı arkadasın seviyorsa bu kızı cok da hos bı goruntu olmamıstır gözunde bence baska yerden baska sekılde duymadan git hemen anlat mevzuyu.
heracles
heracles
1 yıl
bence arkadasina darbe vurmak icin sana gelmis dostum
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
iner mi iner free :d olaylar nereye kadar yazilacak nereden bilelim :p
simalalioth
simalalioth
1 yıl
kız milleti ışte boşver iyi yapmışsın 😂
free
free
1 yıl
@imhotep haberi var gittiğimden arkadaşımın :)) @oas benim ölmemi mi ? istiyorsun :/ @ymkdkc bende öyle düşündüm @ smlth tşk eğlenceliydi baya :))
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
free tabiki de senin ölmeni istiyorum. yasamani istemek senin icin acimasizlik olur :/
free
free
1 yıl
@oas bu nasıl düşmanlık hayırdır ya ?
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
ben burada senin iyiligini düşüneyim, sen beni düşman ilan et. oldu mu simdi free?
free
free
1 yıl
birinin ölmesini istemek ne zaman iyiliğini düşünmek oldu yahu ?
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
yasaman senin icin acimasiz olacaksa, ölmeni istemek iyiliktir :d
free
free
1 yıl
@oas yemekler içinde boğulasıca ölmeye niyetim yok :) seni gömerim sonra ölürüm:))
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
tabutumu mu taşıyacaksın yani :d tamam free göm de öl, yeter ki öl. ben yarın öleyim o zaman :p az yemeye de başlamıştım oysaki :(
free
free
1 yıl
tamam bayrağını devralıyorum senden sitede ölmesi gereken varsa ben öldüreceğim :))) senden başlayayım hemen yarın çarşambada sabah selanı da okuturum hazırlan aksamdan pilavını da dağıttırırım :)
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
ben fıstıklı helva istiyorum ve bayrağı sana vermeyeceğim! son durak mı çekiyoruz biz burada :d
free
free
1 yıl
şimdilik dersle ilgineceğim.. savaş açanlar listeme ekledim senide oascan :)
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
ders demişken ben de bir bakayım. eksik notlarım vardı.. ekle freecan beklerim efendim :d neredeyse her daim buradayım :d 7/24 dersle ilgili sorulara cevap verilir. verilmiyorsa bilin ki gözlerimi dinlendiriyorumdur, ne uyumusı? ne münasebet! ben robotum uyumam d:
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
kolay gelsin :)