themuallim
merhaba merhaba merhaba dostlar! sebepsiz pozitif enerjimi ve sevindirik halimi kaptım geldim buralara!:d şu sıralar biraz daha şanslıyım ki cesaret edemediğim her güzel şey kendiliğinden ayağıma geliyor, devamını da temenni ediyorum bir de şu geç kalmışlık hissi olmasa daha iyi olurdu sanki ama o da tuzu biberi olsun diyorum ve iyi akşamlar dileyerek tekrar gidiyorum. kendinize iyi davranınız, görüşmek üzereee!:)

Yorumlar

wasp
wasp @wasp
1 yıl
versiyon 3:d
themuallim
@matri... nasıl?
ikizler
o zaman gel dans edelim mutluluğu dışa vuralım... 💃💃💃💃💃💃💃💃💃 :)
lswgs
lswgs @lswgs
1 yıl
@matricariachamomillaaa çok merak ediyorum senin hayata bakış açın nasil
themuallim
@dipnot ayy hoşbuldum kız :)) hayırdır bu sefer not yok?:d @ikizler inan dans etmeyi zerre yapamıyorum.anca öyle tuhaf tuhaf oynamalarla sınırlıdır benimkisi.:d
Gerekovic
geldi yazdı ve gitti. bir de pozitifliğini bıraktı. ne ara gitti :/ :d
themuallim
@oas ya oas😍 şimdi farkettim gitmemişim gitmiş gibi yapmışım sanırım:d
wasp
wasp @wasp
1 yıl
vallahi benim de böyledir allaha şükür yaşıyorum derdim tasam yok :)
Gerekovic
canım sen nere gidiyon? kız sen kaç aydır yoksun? sen sen iyi misin sen? yazmadım diye yokluğunu fark etmedim sanma..
Gerekovic
baktım da bir ay bir gün imiş. ama bana fazla gelmişti :/
themuallim
sen sen iyi misin sen deyince aklıma şey geldi: sen üç buçuk milyar 750 milyon sen bu parayı niiaptın??!!:d evet en son bir ay önce yazmışım ama biz doğru dürüst sohbet etmeyeli ohooo çok oldu, o yüzden uzun gelmiştir. İyiyim kız iyiyim, birkaç sağlık problemi üst üste geldiydi ama şuan turp gibiyim :)) bu da 41. mesajım imiş 41 kere maşallah diyeyim o zaman:d ya bir de hep merak ediyorum, neden 41?
themuallim
@matricariachamomilla yazarken telafuz ettim söylemek yazmaktan daha kolaymış!:)) dert tasa olmadan da hep güllük gülistanlık olmuyor ama iki saniye sonranın garantisini veremiyorsun, ucunda ölüm yoksa çok ta şeyapmamak lazım:)
Gerekovic
şimdi bence oraya hiç girmeyelim :d ben de bilmiyorum neden 41? peki neden içilen bir kahvenin 40 yıl hatırı var? neden 40? :d sağlık problemi? iyisin demi? ben iyiyim hastayım ama iyiyim geç beni. sen sen? ben de onu düşünerek yazmıştım :d
themuallim
kahvenin kırk yıl hatırı olmasının hikayesi varmış üşenmedim okudum sen de bulabilirsin.:d ya benim tuhaf griplerim meşhurdur, kolay kolay olmam ama bir oldum mu da tamam, 1 ay sürer.İlk başlarda griptim yine ama bayağı bayağı uzun sürdü sonradan öğrendim ki bahar alerjisiymiş! daha önce de başıma gelmemişti ama şimdi sağlıklıyım:) e sana da geçmiş olsun, hayırdır?
wasp
wasp @wasp
1 yıl
@themuallim evet çok kolay bir okunuşu var da hep güllük gülistanlık diyorsun da beni üzen tek şey tüm hayvanlara sahip çıkamamak olur olsa olsa ona da elimden geleni yaptığım sürece mutlu olmaya çalışıyorum :)
themuallim
@matricariachamomilla benim o konuda üstümde bir lanet olduğunu düşünüyorum. hangisini sevip benimsediysem hepsi benden gitti. kuş aldım kaçtı, civciv aldım üstüne teyzem oturdu, balık aldım birbirlerini yediler, kedi sahiplendim o da çok az bir süre benle kalabildi, en son 3 hafta önce köpeğimi kaybettim trafik kazasında. annesi onu doğurduğunda bizim kapımızdaydı 3 yıl önce, hemen sahiplenmiştik. o kadar uysaldı ki 3 yaşındaki kuzenimle bile zıplar dururdu uslu uslu. yanına yaklaşınca hemencecik kafasını eğip gözümün içine bakıyordu her seferinde. en son da işte komşumuzun köpeğiyle oynarken vicdansızın teki birdenbire oğlumu da aldı. velhasıl kelam ben bu saatten sonra artık çok çekiniyorum, korkuyorum sahiplenmeye.
wasp
wasp @wasp
1 yıl
korkma ya onların sana ihtiyacı var.ama şunu demeden geçemeyeceğim civcivi duyduğum zaman bir fena oldum.çok geçmiş olsun.ama insan parmak yara oldu diye kolu kesmemeli.şimdi aç evgeny grinko - field parçasını ve düşün.mutluluklarını düşün,anılarını,güldüğün zamanları...onların hayattaki süreleri o kadardı o yüzden gittiler seni sevmedikleri veya sen lanetli olduğun için değil.bu yüzden başka bir hayvanı sevginden esirgemek onlara haksızlık olur.
Gerekovic
gribim ama geçti gibi :) bir dahakine dikkatli olursun inşallah :)