anonim
anonim
1 yıl
burdan tüm kızlara sesleniyorum. ne ara bu kadar degıstınız. bu sizin için ne kadar önemsiz oldu. daha tanışalı iki hafta olmus evine gitmiş. film izlerken etkilesim olmuşta. yok kalbi hızlı hızlı atmaya başlamışta, bu cocuk farklıymısta. gecın bu numaraları hemcinsim oldugunuz için utanıyor ve iğrenıyorum. sadakatlı olun be kendinize. İlerde erkekler istemeyince de niye boyle diyorlar dusunuyor lar. ben bır kapalı bayan olaraktan bunları yazmaktan sıkılıyorum. kapalıları görüyorum bu hareketleri duyuyorum. siz ananızı babanızı abınızı hiç mi hiç dusunuyorsunız. bu ne be laiklik adına bizi yobazlastıra yobazlastıra milletin aklını uckuruguna cekmeye calıstılar başardılar da. avrupayı örnek verip ona özendırdıler. bizimkiler de hemen lop diye atladılar. devam edin devam edin. görecenız sız

Yorumlar

django
django
1 yıl
yahu isyan edecegine sevinsene cennette sana 1 kişilik daha yer açıldı :) bu arada laiklik ile yobazlaştırıp yobazlaştırıp milletin aklını uçkuruna nasıl getirdiler? kim getirdi ?dinin siyasi işlere alet edilmemesi gerektigidir laiklik, milletin dini yönden zaaflarını kullanıp kendine rant saglamamaktır kızlara seslendin ,sonra bi arkadaşının ya da tanıdıgının özel hayatın dan bahsettin, sonra din ve devlet işlerine girdin ,en son laiklik ile uçkuru bagladın çıktın sen şimdi devlete mi isyan ettin, kapalı kızlara mı ? açık kızlara mı ? avrupaya mı ?film izlenilmesine mi ? film izlenirken etkilenmemek gerektigine mi ? arkadaşına mı ? bizimkiler dediklerine mi ? git bi soguk suyun altına sok kafanı :))
wasp
wasp
1 yıl
milletin terbiye yoksunluğunu laikliğe ve avrupalılığa bağlama lütfen.nedir bu avrupalıların sizin gibilerden çektiği yahu.
imhotep
imhotep
1 yıl
bu ne be laiklik adına... diye baslayan cümlelerine kadar sana katılıyorken sonrasında yazdıklarına diyecek laf bulamıyorum. laiklik gidin mezhebınız genislesin demek degildir kardesim sunu bi ögrenemediniz. bugun internete girip anonim olarak yorum yapıyorsan o bile laiklik sayesınde ama işte kendin itiraf etmissin yobazlasa yobazlasa her olayı laiklige baglıyorsunuz. bu toplumun en buyuk sansı laik olmak. bunu baskı rejimine girmeden anlayamayacak kadar kafanızı kuma gömmeyin. açın izleyin okuyun dünyayı. yettiniz ya.
foreveralone
foreveralone
1 yıl
laiklik insanın istediğiyle seks yapabilmesidir. yürü be abla :/
artyom
artyom
1 yıl
hocam laikle uçkuru nasıl bağladın biraz anlatsana
foreveralone
foreveralone
1 yıl
layik düzen atatürkten sonra geldi ülkeyi ayyaşa teslim ettiler ne din kaldı ne birşey yasasın osmanlı torunlari. olm ahahaha devam ettiremicem gülme geliyor :dd