anonim
anonim
1 yıl
çok dertliyim ama öyle böyle değil. fena dertliyim. alttan daha ilk dönemden 7 dersim var. yani hepsi alttan. devamsizliklarim sınır da ve bölümümden hiç memnun değilim. şehir dışından geliyorum uzun yollardan. gitmek istemiyorum burdan ama bu bölümde okumam da mümkün değil. yaşım 21 bi daha hazırlanmak için çok mu geç kalmışım? napicam ben kafayi yicem yardim etsin birileri.

Yorumlar

imhotep
imhotep
1 yıl
kızsın askerlık durumun yok 1 sene ordan kurtarırın var. ama mezun olcan 26 yasında olcaksın falan. bilmiyorum kendı hayat standartların hedefin bunlar çizer yolunu.
fenomen
fenomen
1 yıl
evlenmeyeceksen hazırlan
django
django
1 yıl
yahu yaşın 21 bu sene hazırlansan seneye kazansan istedigin bölümü 1 sene hazırlandın 4 yıl da üni 26 da mezunsun ideal mezun olma yaşı :)) arkadaşların da dedigi gibi askerlik derdin yok yani tasasız bitirebilirsin kafayı yiyecek bi şey yok , ilk başta senin yapman gereken şu an bi karar vermen ya tamam ya devam yoksa bi bakarsın 25 olmuşsun okul uzamış her şey o zaman bitebilir işte gerçi her zaman umut vardır okumanın yaşı yoktur bu da kişiden kişiye degişir güzelce otur eksilerini artılarını yaz gidersem ne olur kalırsam ne olur unutma en kötü karar kararsızlıktan iyidir....a
ryangiggs
ryangiggs
1 yıl
bekledikce daha da gec olmuyor mu?karsr verememen sürekli geciktiriyor..her sey gecikecek geleceğin de gecikiyor..
anonim
anonim
1 yıl
bende nefret ettiğim bir bölümü okuyorum öyle böyle değil yani sayısal olan herşeyi bile ezberliyorum öğrenemiyorum o kadar nefret. ama oturup sınıf birincisi olmayı başarıyorum nefret ediyorsan savaş kazanırsın !!!!
anonim
anonim
1 yıl
çok teşekkür ederim cidden hepinize. evlenme gibi bi düşüncem yok henuz. bölümü sevemedim bir kere onun dışında arkadaşım da yok doğru düzgün. yapilabilir bir şey mi sizce
kayipgalaksi
kayipgalaksi
1 yıl
şimdi sevgili anonim bölümümü bende sevmiyorum, nefret ediyorum. hatta bunu hocalarıma bile söyledim. çevremdeki herkes de bunu bilir. ama nefret ediyorum diye de derslerime çalışmamazlık yapmıyorum. 2. yılım ve hiç büte kalmadım. bu senede ygs'ye girdim ve çok iyi bir sonuç elde ettim. şimdi de lys'ye hazırlanıyorum. ve istediğim bölümü kazanabileceğime inanıyorum. yani kısacası geç falan kaldığın yok. eğer istersen, emek verirsen ve inanırsan yapamayacağın şey yoktur. kendine güvenmelisin. kaç yaşındaki adamlar üniversiteye gidiyor 21'de ne var ki :)
anonim
anonim
1 yıl
şehir dışından geliyorum yurtta falan kalıyorum biraz aileye olan vicdanim var ama sanirim tekrardan deneyeceğim şansımı çok teşekkür ederim hepinize. canı gönülden.