anonim
fen edebiyat fakültesindeki bazi bölümler tarih cografya felsefe piskoloji sosyoloji bölumleri carsambada acilacak olan insan ve toplum fakultesine mi tasinacakmis.. hocalar boyle birsey olursa istifa ederiz gibisinden paylasimlar yapmislar. bilgisi olan varmii...??? 😔😔😔😓😓

Yorumlar

anonim
arkeolojide var mi içindee ..
anonim
hukuk fakültesi için hem öğrenciler hem hocalar fazlasıyla çaba gösterdiler ama sonuçsuz kaldı sonrasında tekrar kampuse taşımak için ellerinden geleni yaptılar ama sonuçta hukuk çarşamba da .yani demem o ki böyle bir karar varsa kimsenin istifasını umursayacaklarını sanmıyorum.
hardy12
egitim fakultesi olarak rahatizzzz 😀😀
Gerekovic
böyle bir karar varsa, geçmiş olsun. bizim fakültenin ilk öğrencilerinin açtığı dava hala danıştay'ın 8. dairesinde beklemekte. ne karar vereceğini bilemiyor adamlar. ayrıca istedikleri kadar istifa edebilirler, hiçbir şey değişmeyecek. dava açılırsa, hakimin, idarenin yaptığı yalan savunmayı yememesi lazım fakat yüksek ihtimal yiyecektir ve siz buraya geleceksinizdir. tabi gerçekten böyle bir şey varsa, ki yüksek ihtimal var. geçmiş olsun şimdiden..
anonim
hacı bizi teksasa yollamayin ya ne işimiz var ya halla halla burda kalmış bir yılımız gidelim sonra yapılsın ne yapılıyorsa ..
anonim
o konuda bir bilgim yok ama bilgim piskoloji değil psikoloji olduğu yönünde.