ailenizinpileyboyu
bu aşk acısı çekenleri anlamıyorum. geçen sene bir tane fakbadim vardı. aramızdaki tek bağ ortak çıkarlarımızdı. bunun bir tane şizofrenik eski sevgilisi vardı. birgün kızla yatakta tavanı izleyerek müzik dinliyorduk, sonra kız eski erkek arkadaşının ne kadar salak olduğunu, twitterdan halen buna göndermelerde bulunduğunu söyledi. sonra durdum ve düşündüm, çocuk gözleri yaşlı ve öfkeli bir şekilde elinde telefon... onu bu duruma getiren kız benim yanımda. yani geçin şu aşk meşk olaylarını. bak senin yasını tuttuğun kadın bana threesome teklifinde bulunuyordu. sonra ben sevgili yaptım, o sevgili yaptı olayımız bitti. büyük bir ihtimallede şimdiki sevgilisini trollüyordur. yasını tutacaksan gel tut aga... sen onun yasını tutarken o başka şeyleri tutuyor yinede sen bilirsin... buradaki amacım kızı kötülemek değil beyler gözünüz açılsın biraz, sevişmeyen bi sizler kaldınız sizde sevişenlerden nefret ediyorsunuz. etmeyin, sizde sevişin.

Yorumlar

petsise
@ailenizinpleyboyu aga çok girme hamsterlı sitelere
orlitorenk
sizde sevişin ne birader zina size çok mı basit geliyor?? cehennemden kombine almışsın kalkmış akıl veriyorsun.!
foreveralone
adam haklı lan
pofuduk
duygusuzsunuz zevk icin yasiyorsunuzkalpsizler
imhotep
aşk yok mu sence? sevişmek herkesle aynı mı sence ? kalp yok mu sence ? anlamıyorsun dede anlamıyorsun.
anonim
yapmayın öyle kötü şeyler arkadaşlar.şahsen ben,bir kız olarak ileride ciddi bir şeyler dusuneceğim adamda böyle seylere dikkat ederim.ben kendimi ona sakliyorsam o da öyle yapmalı.kendinizi ona saklayın, sonunda derbeder olsanız bile.İnanın o kadar çok düzgün kız var ki. facebooktan selam yazıp muhabbet ediyorsunuz sonra o kızdan hayır bekliyorsunuz. gelmez efendim.boşuna ugrasmayin.
zaliminkizi
sevmeden sevişmek olur mu hiç
sismanveofkeli
@orlitorenk kardeşim kim ne günah işlerse işlesin kimseye sen cehennemliksin diyemeyiz. İlerde aklı başına gelir tövbe eder. bakarsın allah da kabul eder bu tövbesini. yani kimsenin sonunun ne olacağı belli değil.