ailenizinpileyboyu
eski kız arkadaşım aradı az önce "sana ihtiyacım var, gelebilir misin?" dedi. ben de "sağ ol tatlım ben az önce yeni geldim" dedim, telefonu suratıma kapattı.

Yorumlar

fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
yapma öyle neden yapıyosun? hayır gitme imkanın yoksa bile adamakıllı söylesen ölür müsün, incilerin mi dökülür? sen tarzı insanlar bana kendilerine verdikleri değer açısından hep tehlikedelermiş gibi gelir.
ayembadi
ayembadi
1 yıl
@ailenizinpileyboyu kardesim .herkesin kendine gore yaptigi davranislarin bi aciklamasi vardir o yuzden bu elestiriyi genel olarak yapucam ister alin ister alinma . o kizin basina gercekten birsey geldiyse ve senden yardim isteyecek kadar onurunu yerlere alip sana yaziyosa ee kusura bakma ama az erkek ol yanina git gidemiyosan gitmek istemiyosan bahane uydur.kizin moralini duzelticegine hep bozuyosun sormazlarmi sana sen nasil adamsin diye ?? ne yasarsanoz yasayin nasil ayrilirsaniz ayrilin ama bir insan yardim istiyosa k bakma etmiyosan bile ters tepki yapip insanlarin canini sikma ;)
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
seni ben burda linç etmek istiyorum. buranın meydanın da kafana domates atmak istiyorum. domatese yazık olduğuna karar verdim şu an. ne yapacağımı düşünüp yazıcam buraya.
poseydon
poseydon
1 yıl
@odin bro iyi düzenlemişsin, çöpe de atabilirdin
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
saf mıyım ki? değilimdir muhtemelen ama çok da şaapmamak lazım @odin . neyse konu bu değil,sonun inşallah @HowToBasic @ailenizinpileyboyu . çok ileri de gitmek istemiyorum ama neyse amin.
Rıza Kaan Tangöze
@adilenizinpilavboyu kardeş ne yaşamışsın bilmiyorum ama doğru bi cevap değil