kafamihissetmiyorum
ulan keşke erkek olsaydım,
lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevdam dırıt dırııııt 😔

Yorumlar

orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
erkeklerin derdi yokmuş gibi konuşuyosun. bizde de şöyle bir laf var "zaten bende şans olsa anamdan kız doğardım" 😄 (ben onu söyleyenler arasında değilim tabi)
girgirina
girgirina
1 yıl
insan olmak kafi☺
kafamihissetmiyorum
erkeklerin derdi yok demedim ki sadece keşke erkek olsaydım dedim bir sebep de belirtmedim bunun için :) @orlitorenk
kafamihissetmiyorum
keşke biraz daha kalabalık olsaydık @girgirina
girgirina
girgirina
1 yıl
olmak insanin elinde muhabbet sohbet arkadslik cay icmek denize karsi oturup su sesini dinlemek gibi seyler biz insanlar icin ve kalabalik olmakta bizim elimizzde:)
girgirina
girgirina
1 yıl
anlatscakdinki anlasilan:)dinlerim seni hem insan tanimadigi birine daha kolay ve daha samimi anlarim anlatirsan:)
kafamihissetmiyorum
@girgirina ben yıldım. elbette kalabalık olmak bir olmak bizim elimizdeydi ama ben yıldım. İnsanlar fazla kötü fazla yobaz fazla sapık ve fesatlar. öyle ki herseyden herkesten çektim elimi. kimse dokunmasn bana istiyorum. artık dokunmak istemiyorum ben de kimseye. bi yerden bi algı yaratalm, bir şeyler yapalım bilinclenelm bir olalım diye uğraşırken , karakterim hakkında alakasız alakali bi sürü şey duyuyorum, mümkün olduğunca kimseyi kırmamaya çalışıyorum, onlara değer veriyorum ama bi yerden sonra onlar sanıyor ki ben buna mecbur musum onunla konuşmaya mecbur musum onunla buluşmaya mecbur musum ona yardım etmeye mecbur musum gibi. yada onların olmamı istedikleri gibi olmaya , ve de inanmıyorum, artık inanamıyorum hiç bir anlamda hiç bir şeye bu yüzden ciddi bir sarsılma yaşıyorum. bu insan olmak kafi yorumunun üzerine düşüncelerim. erkek doğmak istemek muhabbeti daha farklı çok daha özel.
girgirina
girgirina
1 yıl
fotoğraflar bir gecede eskir derler niye bilir misiniz,hasret.insanlar gider cümbür cemaat oturduğun sofralar tenhalaşır.fotoğraflar kalır geriye.fotoğraf dediğin tek bir gecede eskir tek bir gecede.tıpkı bir gecede eskiyen fotoğraflar misali ya bir gecede eskidiklerini gorecekler hissedecekler yada senin nekadar kıymetli biri oldugunu anliyacaklar.inan bunun icin erkek olmana gerek yok.