zaliminkizi
arkadaşlar aylardır aklıma geldikçe sinirlendiğim bir soru var. sizce şöyle bir şey mümkün mü ? bir erkek düşünün yakışıklı kaslı ve motorcu ve arkadaşlarının evinde kalıyor arkadaşları da kuzeni ve teyzesiyle hep birlikte aynı evdeler yani bu minnoş teyzelerinin bu yakışıklı erkekten 2 yaş küçük kızları var ve kıza prenses diyor sonra işte çocuk evden ayrılıyor (prenses kızımızla alakalı değil). kız böyle bu çocuğa mesaj atıyor işte bizde şu an senden söz ediyoruz gibi bu da kıza prenses havalarında ama kendinden küçük kızlara bebeklere falan prenses dermiş kardeşi olarak gördüğünden ötürü. kıza karşı bir şey hissetmiyor ama bence kız boş değil uzun zamandır konuşmuyorlar kızın bir şeyler hissetme olasılığı var mı ya facebook'a girmeyen ben açtım baktım kız onla fotoğraf atmış aynı yerlerde yer bildirimi falan yapmış biri bana açıklasın ya kız abisi olarak görebilir mi yoksa başka türlü mü görüyor. bunu neden sizinle paylaştım bilmiyorum ama ben mi saçma düşünüyorum yoksa bu ikisi mi saçma davranıyor help

Yorumlar

fikrimuhim
o ikisi saçma davranıyor. kendinden çok da küçük olmayışından ötürü söylüyorum bunu. hemen de yargılamak istemiyorum ama kızları bilirsin işte. prenses filan hani.. İlgi hissettiyse..
portakalliordek
bence kız hissediyor olabilir
anonim
kızın senin sinirlendiğin türde düşünme ihtimali yüksek... ama çocuk kardeş olarak gördüğü ve karşı tarafın da öyle göreceğini düşündüğü için böyle yapıyordur. erkeğe bir şey diyemiyorum da dikkat etmesi lazım idi yine de..
anonim
gıybet detected :d bi vatzap grubu ortami olusmak uzere burda
bihterziyagil
motorcular üzer.
Saçın Bozulmuyor Mu?
senin için rahat olsun.. prenses ilgi etse de motorcu çocuğun fesatligi olmadigini biliyoruz.. en iyi sen taniyosun, ne kadar sevgi var sen biliyosun buna şahit olan da bizleriz.. kafanı kırarım düzgün şeyler düşün 😡
zaliminkizi
@bihteryagil bende motorcuyum o sayede tanıştık
anonim
motorcu olmayaydı iyiydi 😊
zaliminkizi
@hayatguzeldiyeceksin işte kardeşim bilen biliyor ben onu tanıyorum güveniyorum da ama asıl soru kız sinir oluyorum o kıza ya.
Saçın Bozulmuyor Mu?
kiz yüz verse de erkek iplemicek bunu da biliyosun ... İçin rahat olsunnnn