pikapikacu
ben öyle şatafatlı konuşamam güzel ailem ama içimi dökesim var size.sevgi basit mi bu kadar herkes herkesi sevebiliyor.bence bu kadar basit değil düşünsenize hayatınızda sadece eşinize verseniz sevginizi ,sadece o bakcak olsa gözünüze, sadece o tutsa elinizi ,şimdi nerde napiyor bilmiyorum belki adini bile bilmiyorum onun ama bilsinki onu bekliyorum ve başini önüne eğdirmek sadece onu çok sevmek için uğraşıyorum.gelki seni öyle bir seviyimki benden çok seni sevmemi sev azizim .İnşallah sevginize ve size değer insanları seversiniz güzel ailem.hoşçakalın,musmutlu olun :)

Yorumlar

poseydon
bu konudaki düşüncelerimiz oldukça benzer sanırım.
pikapikacu
biliyor musun @poseydon artık ben gibi düşünen kalmadı sanıyordum.ne yazık ki ne zaman bu düşüncemi dile getirsem hangi devirdeyiz sözünü duyuyorum .
poseydon
@pikapikacu ben doğru kişiyi ve doğru zamanı bekliyorum ve bu konuda asla aceleci değilim. olacaksa sonuna kadar ayni kişi ile olmalı. bence olması gerekende bu.
pikapikacu
İnan aynı şeyleri düşünüyoruz @poseydon sadece o olsun herkesten farkli olsun çunku sadece onu sevek ilk defa onun gözüne bakmak umarim bunun degerini bilecek birileri masum sevebilcek eşimiz can yoldaşimiz sevdiceğimiz olur ve umarim öyle insanlar kalmadı ki pikapikacu diyenleri hakli cikarmam
poseydon
@pikapikacu emin ol öyle insanlar ve benim çevremde de bizim gibi düşünen insanlar var ve inanıyorum ki sana öyle diyen insanları utandiracaksin, utandıracaksın.
pikapikacu
öyle insanlar var evet baksana burda sen varsın inanıyorum @poseydon
poseydon
@pikapikacu sen de varsın. ve daha henüz bu mesajı görmeyen kişiler de vardir emin ol.
pikapikacu
İnşallah öyledir @poseydon tek istediğim masum bir sevgi ama zamanı gelince :)