herasenpai
benim sevgili, bitanecik, ponçik, yumuşuk dönüşüm sırnaşık allahın belası lanet pislik kedim, ona yemek verdiğim sıra açık kaldığını farketmediğim balkon kapıdan firar etti. böyle sinsi bi şey olabilir mi? hadi kaçıyon evden anladım. lan manyak kolumu neden tırmalıyosun? gitmek istedin de aman kızım dışarısı erkek kedi kaynıyo başına iş gelir mi dedim? miyav dedin de karnını mı sevmedim? mırıl mırıl dedin de tüylerini mi taramadım? nalet olmasın senin gibi kediye. dişidir dedim, hali vardır dedim üstüne gitmedim. tepeme çıktı namıssız. kızını dövmeye dizini döver modundayım, koluma pansuman yaptım balkondan bakıyorum. sen eve geri girmeye çalışırsın. seni eve alan ne olsun yelloz kedi seni.

Yorumlar

artemis
köpeklere bu yüzden aşığım :d iki dakikada bırakmazlar seni mesela.üzüldüm inşallah bulursun peşinden gitseydin hemen
frances
kediden kediye farklılık var abi. kimisi eve girmez, kimisi de evden çıkmaz. allah kedinin bile evcil olanıyla karşılaştırsın hepimizi.
herasenpai
@odin zaten sokaktan almıştım. kısır filan değil, daha ufak diye yaptırmamıştık. evin önünde ufak bi park var, orda şuan. çöpü karıştırıyo. sen git, hanfendi seviyo diye daha bu sabah yaş mama al. o gitsin çöp karıştırsın. kaçtığında değilim. zaten yaklaşamaz fazla yeltek kedi. ödelktir korkar hemen herşeyden. kolumu haşat etti eşşoğlusu. @dipnot teşekkür ederim :) @artemis garajda da köpeklerin var onlar epey bi sadık ve uslu neyseki. kedi evin civarında şuan ama eve almıycam. madem kaçtı, biraz sokakta kalsın da aklı başına gelsin.
tinercipenguen
mesajın başı iyiydi de sonra senin de hallerin geldi :d
frances
4 yıl gezmiş görmüş onlardan iyisini bulamamış demek ki :d @odin
frances
@odin fazla mutluluğa elemiyor demek ki, aklı hep dışarda kalıyor. :d