anonim
hep kendimden başkalarına değer verdim onlar için gözyaşı döktüm kendimi ikinci plana attım aman o kırılcak o üzülecek peki ben ne oldum ?sen zaten alınmazsın kırılmazsın niye abi bende kalp yokmu hiç düşündünüz mü bi insanı kırarken ben ne yapıyorum diye .bazen yanlış devirde doğduğumu düşünüyorum artık insanlar o kadar sahteki keyiflerine göre hareket etmeye o kadar alışmışlarki bi aptal benim sanki aptalıllıksa bu.ben duygusalım yenemiyorum ama size tavsiye üzeni üzün ..

Yorumlar

tinercipenguen
bu hayatta herkes kendini yeterince düşünüyor ne yazık ki.sen birini kendinden fazla düşündüğünde fazla geliyo iki kişi sapıtıyolar.o yüzden üzmek değil ama önce ben diyebilmek gerek ki insanların dengeleriyle oynamayalım :)
zioncreed
olay üzeni üzmek değil, gerçek değeri görebilmekte. sana kendini sev diyen bir insan belli kuralları kendi doğrultusunda ilerleyen insanlardan sana zarar gelmez. duygusal olmak kötü bir şey değil ama kendini kaptırma o akıntıya.. sürükler seni durmadan. her insan aynı olacak diye bir şey yok. duygusal olmak kötü bir şey değil emin ol. ayarını tuttursan yeter. sana bu konuda destek olacak insan elbet vardır. güven meselesine gelince empati yüzde 89 doğru sonuç verir ama hiçbir insana tam güvenme derim. bunu da oranlarsak yüzde 30 40 güven. hiçbir şeyi tek taraflı yapma. büyük yanlışları affetme kolayca. basit olma. karşındakine göre bir bukalemun gibi ona uyum sağla.