mavimandalena
mavimandalena
1 yıl
tam şu anda o kadar sinirliyim ki bunu bir yere yazmasam çatlardım artık. bugün eve geldim yine aynı manzara bulaşık makinesinde temiz bulaşıklar var ama kirli bulaşıklar tezgahın üstünde duruyor ne yemek yapılmış ne temizlik hayır senin bu kendine güvenin ne böyle... ben senin evinin hizmetçisi miyim??? ben bu eve geldiğimden beri her işi bana yıkmaya çalışman evin pislikten yıkılması acayip davranışlar falan... zaten senin yüzünden haftada 2 gün dersim olmasına rağmen haftanın 5 günü kampüste sürünüyorum sırf seninle aynı evde oturmamak için bütün gün yorulup eve geliyorum gördüğüm manzara pes dedirtiyor neyseki derslerin bitmesine 1 ay kaldı bir an önce memlekete döneceğim. ve yaz tatili bittikten sonra yapacağım ilk iş kendime 1+1 ev tutmak olacak. bu saatten sonra akraba falan çekemeyeceğim yeni geldim hemen eve çıkmayayim dedim 3 ayda zehir ettiniz hayatımı. siz siz olun akrabalarınızla yaşamayın benim gibi sabır küpü bir insanı da çıldırttılar ya pes doğrusu.

Yorumlar

beyaban
beyaban
1 yıl
bende başka bir 1+1 e geçicem bütlerden sonra , o dönemlerde yazarsan buraya adres vermeye çalışırım aklımda olan iyi yerleri :)
mavimandalena
mavimandalena
1 yıl
@beyaban çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden :)
adaminbiri
adaminbiri
1 yıl
kardeşim durumuna çok üzüldüm allah yardım etsin böyle insanların eline allah düşürmesin @mavimandela
mavimandalena
mavimandalena
1 yıl
@adaminbiri aminn çok sağol ben o kadar sabırlı bir insanım inan sabrım kalmadı artık son 1 ay deyip dişimi sıkacağım artık