anonim
eski sevgilim burda yazardı bırakmış galiba. herkes birşeyler yazmış bende yazayım öyleyse eski sevgilimle yeni ayrıldık fen-edebiyat 3 sınıfta. ben dolmuş şoförünün kötü bir gelirim yok çok da iyi değil orta haliyim yaşım 27. şimdi bu kızı ilk geldiğinden beri tanıyorum askerlik arkadaşımın kuzeni. 1. sınıfta yardımcı olmuştum burda sıkıntı çekmemesi için elimden geleni yapmıştım ondan hoşlanıyordum ama o kimseyle çıkmak istemiyordu. 2 ci sınıfta biz sevgili olduk. oda beni beğeniyormuş ama zamanla severmiş şimdi inanmıyorum neyse. İlişkimiz boyunca sürekli sorun vardı ama hep bu kaynaklı ben bazı şeyleri yapma diyordum tamam diyordu sonra yapıyordu. en son bende patladım. senin derdin ne dedim ben bağnazmışım çok kıskançmışım geri kafalıymışım. tamam liseyi dışardan bitiren biriyim çok zeki değilim. ama ben böyle bir insanım dedim o beni aşılamaya devam etti bende telde sövdüm kapattım. 1 haftaya yakın konuşmadık gitmediği cafe kalmamış. benim iznim 1 gün haftada veya 2 ondada sürekli bunu gezdiriyordum. neyse anneme dedim annemle tanışıyorlar. annem yemek yaptı aradım o gün açmadı mesaj attım annem seni yemeğe çağırıyor diye. annem bana biz konuşuruz kızımla sende çok sıkma kızı demişti. sana kızı gözüyle bakıyordu. mesaj attı ne yüzle arıyormuşum. arkadaşlarınla içmeye gidecekmiş. anneme diyemedim hastaymış dedim. sonra gece oldu attığı mesajlar bağnaz geri kafalı kıskanç hiç modern değilmişim giydiğim ayakkabıdan herşeyime kadar ona göre adam değilmişim. daha bissürü şeyler dedi. çok değer veriyordum ama ne bileyim gavatta değilim. bazı şeyleri diğer erkeklere karşı tutumları çok testi bana. İlk geldiğinde kapalı bir kızdı çokda yakışıyordu tesettür. şimdi ailesi biliyormu bilmiyorum açılmış. İstediğin kadar açıl kızım ben doğrumdan şaşmam sevdiğimiz insana can gözüyle namus gözüyle bakarız. sevmediklerimiz umurumuzda değil. evet bağnazm allaha şükür içkim kötü alışkanlığım yok kötü insanlarda bana göre değil.

Yorumlar

anonim
kardeşim allah karşına senin gibi iyi ve mutlu olabileceğini bi insan cikarsin insallah . sen o kızın dediği hiç biri de değilsin . o yolunu şaşmış . şu an mutlu saniyorum kendini ama yoldan şaşmış kimse mutlu olamaz sen canını hiç sıkma .
database
kardasim sıkma canını onların istediği şeye hayır demek bağnazlık gözlerin de bizim de bildiğimiz şeyler var ortamlarda gördüklerimiz konuşulanlar ama nerde hayatta dinlemezler suçla da biz oluruz her seferinde
almithara
bence de sıkma canını ilerde ayrılmasaydınız ve evlendikten sonra görseydin gerçek yüzünü o zaman daha çok pişman olcaktin
imhotep
bazı bünyeler delikanlıyı hazmedemezler kardeşim hayırlısı olan olmuş oyle bırinin cocuklarına analık yaptıgını dusun ne kadar kötü olurdu degıl mı. yıne de için yanıyordur. derdi veren allah inş dermanınıda verır yuregıne kardesım. allah yardımcın olsun.