anonim
anonim
1 yıl
ne tipler varya hayret ediyorum. 4.sınıftayım bizim sınıfta okuyan bir kız var. memlekette kapalıymış ben 1 kere kapalı görmedim. ben şok geçiriyordum bunu konuşuyordum. arkadaşım şu çoçuğuda ailesi başka bir bölüm okuyor sanıyor dedi iki bölümün alakası dahi yok. ben birdaha şok. bizim azerbaycanlı bir kız vardı. okulu bıraktı 3 sene önce onuda ailesi okuyor sanıyormuş kız hala samsumdaymış. onada çok üzüldüm daha ne olabilirki dedim. noldu biliyonuz mu x cafede çalışan bir arkadaşım var 3 erkek kalıyorlar sanıyordum meğer bunların 3üde lgbtli olmuş. İnkarda etmiyorlar artık hangisi hangisine bilmiyorum ama o çocukla taaa okul kaydında tanışmıştık babası polis annesi kapalıydı çok iyi insanlardı ailesine üzüldüm. daha ne olabilir dedim sevgilim benden gizli yasak sitelerde videolar izlemiş lgbtli olurum zaten kızlar çekici geliyor bana diye tehdit ettim birazda o şok geçirsin :)

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
nası bi çevren var :d
kafamihissetmiyorum
ve tum bunların hiç biri seni ilgilendirmez. herkes kendi hayatını yaşıyor ve kendi hayatından sorumlu. lgbtli olmakla hangisi hangisine veriyor bilemiyorumlu imaların senin zihniyetinin altında yatan bir çirkinlik. bunu düşünmek zorunda değilsin yada sana giren çıkan yok ? herkes mutlu demek ki. kurcalamamak, etiketlememek, yaftalamamak lazım. bu aklına yatmiyor olabilir. evet olabilir. ama bunu yargılamak sana düşmedi.
anonim
anonim
1 yıl
ben @kafamihissetmiyorum gibi düşünüyorum. kişilerin hataları ve tercihleri onların olayı. yargılamak kimsenin haddine değil.
anonim
anonim
1 yıl
lgbti bireyi olanla tanışabilirim omüüü
ozelegitimozeldir
üniversite saçmalığı işte
berelideli
berelideli
1 yıl
@kafamihissetmiyorum dan yanayım düşünce olarak. kişinin kendi iradesi ile yaşadığı hayat. eleştirmek veya yargılamak kimseye düşmez
felagund
felagund
1 yıl
lgbt hakkında gereken yorum yapılmış sanırım lgbtli olmak utanılacak veya kötü bir şey değildir kişilerin cinsel yönelimleri farklı olabilir. diğer şaşırdığım nokta sevgilinin senden gizli yasaklı sitelere girmesi olayı. bu zamanda böyle videolar izlemeyen mi kaldı bunun neyine şaşırdın pek anlamış değilim.
anonim
anonim
1 yıl
sen de okuyorsun ama boşuna okuyorsun gibi görünüyor. biraz daha perspektifini genişlet
anonim
anonim
1 yıl
lgbtli olurum yazdınya orda ben iflas ettin sori yaa