anonim
kız arkadaşım duygusuzdu daha doğrusu ben böyleyim diyordu ama sert biriydi aramızda çok aşk olmadığını ve onun çok sevmediğini biliyordum sorguluyordum ama aşkın varlığından ve azda olsa sevgiden bahseder ilerde evlenebiliriz niye olmasınlardaydı ben aşırı romantik o ise değildi bi gün yine çok iplenmiyorum tatilinin son gününde evindeyken, herkes okula geldi bende özledim göreyim dedim ve aradım akşam görüşelim dedim be keyfi yokmuş niye sormam sinirlendirdi ve yarına erteledik herşeyin sorun ailevi olaylarmış birazda ben üstelemişim sabah oldu ve beni arkasında dolandırdı sonra akşam konuşslım dedi ve akşam bana bunaldığını belirtti sebep ise önceden kapattığımız konular aşık olmadığını normal arkadaş kadar sevdiğini değer verdiğini söyledi ve onu sevdiğime inanmıyormuş artık onu sevmem ve güvenmesi hoşuna gitmiş dahası benim onu sevmem ve onun sevmemesi sebebiyle gerşeyi benim alttan almam gerektiğini söyledi ikimizdende geçen ayrılıktı ve topu bana atarak sana bağlı dedi bende düzen söyöe devam edelim dedim ısrar yok özürdilemicekmiş falan filan kafama koydum ayrılcam ertesi gün buluştuk ve planlar yapıyorduk yine bi soğukluk ne desem yanlış yorumlamalar ve en son bende ayrılmak istediğimi belirttim ve çok şaşırdı ee zalım seni sevdik değer verdik ailene saygı sana saygı dedik annen biliyor ablan biliyor bize bu güveni veriyorsun yapılırmıydı bana ki zorladın bu kadar

Yorumlar

foreveralone
tebrik ediyorum seni. sağlam ayar. o sevmiyormuş sen seviyormuşsun senin alttan alman lazimmis yok ya. kendinizi ezdirip sunlarin götünü kaldırmayın. çok erkek var böyle yalaya yalaya dolaşan kalite sıfır sonra durum ortada. şahsen ben olsam senin kadar bile dayanmazdım çok bile dayanmışsın. aha o eğitimde de vardı bitane mesaj atmaz sen atmayınca da tribe girerdi direk kestim konuşmayı kaç yaşına geldiniz çocuk avutmayın.
wasp
wasp @wasp
1 yıl
fakat bazı şeyleri haklı olduğunu zanneden taraf göremiyor.senin doğruların ve onunkiler aynı değillerdir.tekme yediğin zaman hanginizin daha çok canı yandığını tartışamazsınız çünkü acı ölçüsü olan bir şey değildir.karar her zaman sana aittir ama neden böyle olduğunu sogulamak lazım.
benbirnotayim
töbe yarabbim ya. boyle kizlar odun abi. valla anlamiyorum. ne yapmaya calisiyorlar. izbede de sevenim yok diye agliyorlar. nimeti buluyorda begenmiyo. allahtan bela ariyor sanki.