efekentli
belki konuşmak istese yazardı. sevse söylerdi. dediğiniz kişide aynısını düşünüyordur. bu yüzden gidin konuşun mesaj atın. aradaki engellerin hepsinin kendi uydurma sebepleriniz olduğunu göreceksiniz. (platoniklere itina ile gaz verilir, sevenler elele japonla tutuşturulur, sevipte kavuşamayanlara yerine içilir,hertürlü ara düzeltme yaması bulunur, sebepler yıkılır, , sevgilinin katlanamadığı tripler yenir, sizin yerinize "o kişi varya sana öküz gibi aşık" denir, morale patch atılır, herderde deva sözler gelmiştir. sabah sabah çok saçmalanır not:iki gönül arası ücret alınmaz yan cebim açıktır ;) hayır işidir de yinede öğrenciyiz )

Yorumlar

bitmishaziran
hikayemi anlatsam bana da der misin seni kopek gibi seviyor, git konus bence falan eger moral vericeksen adresini ver geleyim konusmak iyi gelebilir @efekentli
efekentli
@bitmishaziran derim tabiki kardeşim neden olmasın hatta döve döve getiririm ayağına şiddete karşıyım ama dayak cennetten çıkma :)
bitmishaziran
yaa ciddi misin 😂 hem onu hem imamı kaçırıp gel bari de nikahımı oracıkta kıyayım ya 😂 @efekentli
efekentli
@bitmishaziran tahmin ediyorum samsuna iç anadolu'nun bağrından kopup gelmiş bir kızsın çorum-yozgat? yok yani imam kaçırmak nedir? :) çorumlu bir arkadaşım geldi aklıma :)