anonim
anonim
1 yıl
arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum. cemaat ev arkadaşımın eski sevgilisi mesaj atmıştı.bu kız kapalı değil çok rahat bir kız ama iyi insan gibiydi. bu kızın akrabası vefat etmişti. doğru mu diye sormuştu evet dedim. sonra bu kızın hakkında birşeyler sordu söylerim dedim tersledim. kızı çok sevmiyorum bide merak huyum var.dayanamadım çoçukla konuştum. bir süre sonra muhabbette çoçuk sen ev arkadaşının ne haltlar karıştırdığını biliyor musun dedi. herşeyini anlattı kızın inanmadım fotoğraflarla ispatladı. uyuşturucu, alkol, zina bunlar çok korkunç şeyler çok korktum. bana korkma ben olduğum sürece birşey yapamaz sana dedi. evimi değiştirip kızın alesine tüm herkese söylicem. çoçuk karışma diye zorladı. sen neden söylemedin dedim kızın yediği her naneyi biliyorum ama kızı seviyorum dedi. sende onun gibiymişin aferim dedim engelledim. evde rahat uyuyamıyorum. kıza hiç çaktırmıyorum ama ne insanlar varya geçenlerde alkol kokusu aldıydım. aldırmadıydım ama gerçek galiba başım belaya girmez inşallah.

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
sana ne bundan. herkesin hayatı kendine
anonim
anonim
1 yıl
başın ne belaya girecek ya? İnsan içki içiyor birisiyle sevişiyor diye neden kötü birişi olsun? uyuşturucu içmek yasal olmadığı için mi kötü bisey? boyle dar zihniyetli insanları gördükçe çıldırıyorum. cahil cahil konuşuyorsun. git ailesine de söyle de ne kadar iyi bi arkadaş olduğunu kanıtla kendine. yetersiz.
anonim
anonim
1 yıl
ailesine soylemek sana dusmez herkesin kendi hayati sonucta sen karisamazsin cok rahatsizsan evini ayirirsin olur biter
anonim
anonim
1 yıl
İnsanların hayatına neden bu kadar müdahale gereksinimi duyuyorsun anlamadım, sanane ne yapıyorsa yapsın, ailesine söylemek ne demek? yaptığı şey yanlışsa elbet anlar ama senin bunu ailesine söyleyip hayatında radikal değişikliklere neden olmaya hakkın yok, rahatsızsan başka eve geçebilirsin dediğin gibi.