database
düşündükçe içimde fırtınalar kopartıyorsun seneler sonra bile. yaşayamadığımız o kadar çok şey var ki hangisinin hayali ile uyusam bu gece? senle yağmurda ıslanmadık hiç. sahilde aynı ateş içimizi ısıtmadı hiç. doya doya sarılamadım hiç. gözlerinin yaşını silemedim hiç. saçlarının kokusunu unutamadım hiç . o kadar yarım kalmışız ki seninle başka birini sevemedim hiç. seninle olduğum gibi gülemedim hiç. sen vazgeçtin de ben gidemedim hiç. kalbim yangın yeri oldu da söndürmedin hiç. çok aşığım dimi bunlar yalan hep kızlar inanmayın bunu yazdım ya mesela dönse 2 hafta sonra ben ayrılırım erkekler kötu erkekler güvenilmez siz bizi bitirin duygusuz mahluklar haline getirin sonra vay efendim güvenemiyorum.

Yorumlar

hepcicegi
fake attın resmen tam databasein içi nasılmış diye düşünüyordum. sizi bitiren kızları da birileri bitirmişti. başkasının gözünün yaşına bakmayan insanin bi zaman gözünün yaşına bakilmamisti ondan bu acımasızlık.
foreveralone
hıııı ya bi sus spk.s
database
@hepcicegi severim böyle şeyleri 😂 kaşınana sonu sevene başını veriyorlar ( yazi yi kast ediyorum yanlış anlaşma olmasın)😂😂
database
@foreveralone biliyorum sende seviyorsun böyle şeyleri 😂😂😚
hepcicegi
güzel atasozuymus 😄
frances
"erkekler kötü ama bi sorun niye kötü? kızlar kötü olduğu için kötü." ana fikir bu sanırım. aynen, katılıyorum. yarının erkeklerini de bugünün kızları yetiştirecek. edepli olmayı, saldırgan olmamayı, kültürlü olmayı öğretmeliyiz. tabi evde saçında tutup suratını sobaya yapıştıran bir hayvan varsa bu pek kolay olmuyor. onun için maddi açıdan özgür olun, kadın düşmanlarını tanıyın ve kalbinizin sesi yerine aklınızın sesine kulak verin. bakın aslında bu bir kısır döngüymüş. erkekler kötü çünkü erkekler kötü. kadınlar kötü çünkü kadınlar kötü. taraf seçmek zorunda değiliz.
database
@frances ana fikir o ama ben anafikre bağlı değilim çünkü artık tamamen kötü düşünüyorum, hayatıma öyle bir kadın girsin ki beni bu halimden kurtarsın diye bekliyorum. gelirse o kadın başkasına bakamam kör olurum gelmez ise bana dokunan her kadın yanar 😅