anonim
anonim
1 yıl
eski sevgilim beni suçluyor. eski sevgilim erkek olsa haklıydı. ama o kadın üstün varlıksın sen birkere ben bir alt modelim. aramızdaki ilişki tamamen senin elinde benim suçum yok. kalifiye işçiyim ben sen patron şirket batınca neden işçiyi suçluyorsun. bir ilişkinin bitmesi kadının beceriksizliğidir bana göre. birde kalkmış o kızla neden konuşuyorsun diye soruyor? e senin şirket battı patron. ben kalıcı sigortalı iş arıyorum, sen beni kaçak çalıştırıyordun, sana göre yakışıklı bir adamım diye seviyordun beni, bak o kız bana şirketten hisse verecek. o daha iyi patron işçinin halinden anlıyor.

Yorumlar

dalgaboyu
dalgaboyu
1 yıl
İşinize geldimi kadınsın üst modelsin işinize geldimi erkek tabiki reis kadin neki,ayrica adi üstünde iliski yani sadece tek tarafa yükleyip betimlemeler benzetmeler yaparak sıyrılmak ne kadar adamlik ,bana göre hiç değil ,ortada bi ilşki varsa karsilikli emek olacak ,ohh ne güzel senin beceriksizligin sen kadinsin senin görevindi ohh be be güzel dünya ayiptir sormasi sen o iliskide nesin izleyicimi
esob
esob
1 yıl
her sey para demek degil(biraz sevgi yahu.) ayrıca sacma buldum. iscide emek sarfetmeli ki şirket batmasin. eleman beceriksizse patron nereye kadar idare etcek. sen ne kadar emek veriyon. of allahim üzülüyorum böyle şeyler görünce. kadin erkek meselesi degil yürek meselesi.