efekentli
selam gençler geri döndüm bir süre daha yazabilirim. son 4 günde bazı şeyler değişti galiba bende inanamıyorum yine kendi kendimi mi kandırıyorum diye durmadan edemiyorum. bu hayatta ne istediysem olmamıştı ya, bu yüzden kimseden, hayattan bile birşey beklememiyi öğrendim. gelecekle ilgili samsundan gitmek dışında bir planım dahi yoktu bana ne kadar kaybettirdiklerini öğrendim. İnsanlar için üzülüyor vicdan azabı çekiyordum. hep iyi olsunlar istiyordum. çaresizliğin heryüzünü yaşayınca elimden geleni yaptığımı anladım. artık kendim için yaşıyorum. İnsan önce kendini düşünmeli mesela bugün sigarayı yarım pakete indirdim. dün güldür güldür showu kahkaha atarak gülmekten gözümden yaş gelerek izledim. gülmeyi özlemişim espriler bahane oldu. 3 gündür çok rahat uyuyorum o kadar yormuşlarki kalbimi hala daha yorgun hissediyorum. o kadar derinden kırılmışım ki tam içimin ortası cenaze yeriymiş her hayalimi şehit etmişler gibiydi. bugün yeni hayaller planlarım var henüz emekliyorlar aklımda ama çok güzeller. dönüp dolaşıp ne kadar isyan etsekte kırsakta insanlarıda kendimizide, çok üzülsekte, insanların sizi yanlış tanımasına kabullenemesekte . dönüp dolaşıp allaha bunada şükür diyorum. şükür çünkü iyiyim çok şükür artık iyi hissediyorum. herkesin iyi olması için önce benim mutlu bir hayat sürmem lazım. ben üzüldükçe sevdiklerime olan sevgimi yansıtamıyorum. şafak sayıyorum sanki şimdi kız kardeşimi çok özledim 9 gün kaldı geliyorum abisinin prensesi hepinizi çok özledimmm.

Yorumlar

anonim
abisinin prensesi miiii:) en sevdiğim kelimedir abimden duymayi daha çok severim:) umarim hayat karşına çok güzel şeyler sunar. rabbim gönlünden geçen her şeyi hayırlı nasip eder. olumlu ol bakış açın hep güzel olsun sen güzel bakıp güzel davranirsan karşılığını da güzel görürsün. sana bol şans :)
ucuncunesilsaglikci
cok guzel yazmissin @efekentli :d hep mutlu ol hep gul insallah :d prensesleri olan adamlar prensesleei icin mutlu olmalilar bencee