anonim
anonim
1 yıl
geçen eşitim fakültesinde yapılan gösteride koroda davulun arkasında solda köşede duran kız müzik öğretmenliği mi okuyorsun bulamadım seni. arada bir göz göze geliyorduk. çektiğim videoda arada bir bakmışsın. yanında elinde telefonu olan arkadaşın sana bir şey söylüyordu çok tatlı bir gülüyodun. hele o masum duruşun yokmu beni zaten büyüledi. buradaysan ses ver. seni nasıl bulacağım.

Yorumlar

hmmpeki
hmmpeki
1 yıl
okul oncesi 3. siniflarin etkinliginden bahsediyosun sanirim. belki bu bilgi yardimci olur 😊
muallim
muallim
1 yıl
bn de yer almistim o gosteeri de halk oyunun da😄oradaki herkes ya sinif öğretmenliği 2.sinif yada okul öncesi 3 sinif oluyor.simdi bu kardeşimiz de büyük ihtimalle okul öncesi 3.sinif ve ben büyük ihtimalle taniyorumdur.çünkü koroyu okulöncesi grup yapti.hadi iyisin yine bak bu bilgileri hiç bi yerde bulamazdin😄😄
anonim
anonim
1 yıl
biraz daha açık bir tarif versen bulmak daha kolay 😊
anonim
anonim
1 yıl
İ will find you
anonim
anonim
1 yıl
arkadaşım bir gösteri yapılırken sen gösteriyi mi seyrediyosun yoksa gösterideki kızlardan hangisi daha güzel diye mi bakıyosun? bu neyin kafası allah aşkına bi kendinize gelin ve içinizden çıkan varlığa bi dur deyin. ayrıca ilk kez gördüğünüz bir kızdan nasıl bu şekilde hoşlanabiliyosunuz? ben bunu gerçekten anlamıyorum. son olarak o kızı gerçekten burdan bulabileceğine inanıyor musun? hayır inanmıyosan buraya niye yazıyosun?
anonim
anonim
1 yıl
teşekkür ederim #hmmpeki ve #muallim.
anonim
anonim
1 yıl
veriyorum davulun bırakıldığı yerin arkasındaki, en soldan köşeden 2. olan yada arkadaki mavi pona nun sol köşesindeki karenin tam altındaki kız :)
anonim
anonim
1 yıl
alttaki anonim bay kardeşim gocunan yaran mı var. belliki var da gelmişsin buraya boş boş konuşuyon. sanane elalemin ne yazdığından. İsteyen istediğini yazar. derdin ne burda klavye artistliği yapıyon.
neleroluyor
neleroluyor
1 yıl
kızı ben bile merak ettim !
sssezar
sssezar
1 yıl
@anonimbay :) bak koçum, kendini erişilmez dağlara kar zannedenler bir gün çamur olup ayaklar altına akmaya mahkumdur. burada bir şeyin kafasını yaşamıyoruz, eğer öyle bir kafa görüyorsan bu senin at kafalı olmandan başka bir şey değildir. kime bakıp bakmayacağım konusun dada sana açıklama yapmayacağım; çünkü su ördeklerinin burnu pislikten kurtulmadığı için beyinlerine oksijen gitmez bu yüzden anlayamazsın :) şimdi sütünü iç uyu bebe ... :)
anonim
anonim
1 yıl
sssezar kardeşim " kime bakıp bakmayacağım konusun da da sana açıklama yapmayacağım" derken beni savunmuş kimse yanlış anlamasın o anonim_bay benim. seni bulacam kızım az kaldı tek bildiğim okul öncesi okuduğun. :)
ucuncunesilsaglikci
ben yorumdaki anonime katiliyorum, diger anonim sen boyle bi yorum yaparak yaran oldugunu mu kanitlamaya calisiyosun hayirdir? bi de su klavye delikanliligi klisesi bitsin artik
anonim
anonim
1 yıl
@sssezar bak kardeşim kendimi erişilmez dağlara kar zannettiğim falan yok. bunu nerden çıkardın cidden anlamadım.( eger yaptigim yorumdan bunu cikarmissan bu senin at kafanin cikarimindan baska bi sey degildir.) ayrica ben yorumumda herhangi bir hakarette bulunmamisken senin bu sekilde sozler soylemen de kimin burnunun pislikten kurtulmadigi icin beynine oksijen gitmediğinin gostergesidir. son olarak sen böyle sadece dış gorunuslerinden dolayı insanlara asik olmaya devam ettikçe daha cok " sen de mi brütüs "dersin haberin ola.
anonim
anonim
1 yıl
sen kendini ne sanıyon artis benim attığım itirafa dangalak dangalak yorum yapıyon gelmişsin bide arkadaşıma laf atıyon. eğer 1 gramlık erkeklik varsa gel yüzyüze konuşalım. burda klavye artisliği yapma.
anonim
anonim
1 yıl
aynen adamın dibisin #ucuncunesilsaglıkcı bunun gibilerini üniversiteye alana sormak lazım.
anonim
anonim
1 yıl
erkeklikten bahsetmissin de ilk hakaret eden senin arkadasin o nolucak? hem klavye artistligi falan yaptığım yok sadece düşüncelerimi yazdım buraya. siz her sizin gibi düşünmeyene bu şekilde hakaret mi ediyosunuz? asıl klavye artistligi bu.
ucuncunesilsaglikci
anonim baylar birbirine karisti resmen. ben ilk yorumdaki anonim baya katiliyorum bunu belirtmek isterim.
anonim
anonim
1 yıl
bunu yazan ilk sen degilmisin kardeşim ( ""arkadaşım bir gösteri yapılırken sen gösteriyi mi seyrediyosun yoksa gösterideki kızlardan hangisi daha güzel diye mi bakıyosun? bu neyin kafası allah aşkına bi kendinize gelin ve içinizden çıkan varlığa bi dur deyin. ayrıca ilk kez gördüğünüz bir kızdan nasıl bu şekilde hoşlanabiliyosunuz? ben bunu gerçekten anlamıyorum. son olarak o kızı gerçekten burdan bulabileceğine inanıyor musun? hayır inanmıyosan buraya niye yazıyosun?"") neden yazıyon. bu yazdığına onay mı verecem sanıyosun. bak fazla uzatma senin için iyi olmaz. İlla uzatacam diyosan gel yüzyüze konuşalım. burda böyle olmaz!!!
anonim
anonim
1 yıl
ben hakaret içerikli hicbir soz kullanmadim yorumumda ama senin arkadasin at kafalidan tutup beynine oksijen gitmeyen bir bebe olduğumu yazmis. bu hakaret değildir de nedir. benim görüşlerime kimse katilmak zorunda değil. sadece katılmıyorum demeniz yeterli. hakaret etmeye gerek yok.
anonim
anonim
1 yıl
sana tek bir sorum olacak kardeşim . sen hangi bölüm, kaçıncı sınıfsın? ama doğru söyle!