wasp
wasp
1 yıl
sanırım bir gün beni tamamen kaybedecek.beni kaybedecek fakat giden ben değil o olacak.biliyor musunuz ben hep hata yapan ve özür dileyen oldum.hatta bazen hata yapmadan da diledim,hata yapanın yerine de diledim,korktum özür diledim.ama hiç bir zaman bir özrü kabul etmeyecek bir egom olmadı.onun arkadaşları ve takılacağı insanlar olabilecek fakat ben sadece ona ait biri olmak zorundayım.İşin acı tarafı da ne biliyor musunuz millet o asla haksız olmayacak.İnsanlar hiçbir zaman ben haksızım demez ta ki ben haksızdım diyene kadar.

Yorumlar

umutluu
umutluu
1 yıl
sevmek gönül vermek hak ile adalet ile olan bir şey değil ki. karşılık da beklemeyiz. karşılık bekleseydik adı sevgi değil ticaret olurdu bizlerde sevdalı değil tüccar olurduk. ben de ne yaptıysam olmadı çekti gitti. bırak her şeyin hayırlısı bu şekildeyiş de ve şunu unutma olduran da öldüren de bir. eğer bu sevgiyi oldurmadıysa öldürecektir ve hayrlısı şüphesiz ki buymuş diyeceksin geç olsa da bunu diyeceksin sakın unutma 😉
wasp
wasp
1 yıl
@umutluu insan seneler de geçse dostunu tanıyamıyor,bazı şeyler için içindeki sevgi yetmiyor,bazı şeyler sevgiyi de beraberinde götürüyorlar.sanırım olmayacağını bende görüyorum.ama görmek istemiyorum.
umutluu
umutluu
1 yıl
@matricariachamomilla bırak ve gör artık. kendine gel yeter 😉
wasp
wasp
1 yıl
@umutluu öyle kolay mıdır ki insanın canı gibi gördüğü birilerini bırakmak