anonim
anonim
1 yıl
kızlar bence biz türk erkekleri genellikle "açık sözlü ve dobra olmayan, diksiyonu bozuk, psikolojik problem sahibi, korkak davranan, sosyal medayada sahte isimli hesabı olan, vicdansız, sevilmeyi bilmeyen, şeffaf olmayan yani geçmişi karanlık, gerçekçi duygulara sahip olamayan, takıntılı, inatçı, ilgi problemi olan, fesat, aşırı dedikoducu, kendi ayakları üstünde durmayı bilmeyen, görgüsüz, dengesiz tavırlara sahip, anlayışsız, adap ve edep yoksunu ve bu mesaja itiraz eden" kızlardan çaresiz(yani gece açık olan son tekel bayi gibi) olmadıkça hoşlanmayız. türk erkeği arıyorsanız kadının başaramayacağı şeyde yoktur başarabilirsiniz. olay bu kadar basit ve net. sonra o beni aldsttı terk etti yok onu bunu yaptı yok problem etti falan filan ağlaşmayın sıradanlaştı artık böyle cins kızlar kimsede sallamamaya başladı bir erkeğin size acıması vicdan yapması geçicidir gerçek duyguları hakedemediğiniz erkeğin geçici duygularında mutluluk aramayın. hiçte kimseyede üste çıkmak için suç atmayın suçlu mu var gidin polise. polislik olmayacak aksi olaylarda (kimse kusura bakmasın kadınlara kadın diye acımıcam bu sefer) kızların çoğu haketmiştir. erkeğin sizden aldığı verdiği istediği istmediği tipi cinsi bellidir. siz çok acı sevmezssiniz ama dost acı söyler. ben şimdi burdan sizin günde ortlama 1 saat makyaj emek süslenme püslenme azminize kadın olmanın zorluğuna ne bileyim erkeklere yazdığınız onca cevap çabalarınıza acıyorumda yazıyorum. hadi iyi geceler(bir dost)

Yorumlar

hiperkrat
hiperkrat
1 yıl
anonim kardeş durmuyordu, sızlanıyordu. unuttuğu bir şey vardı; "türk erkekleri şunlardan hoşlanmaz" başlıklı güzel yazısında yazdıklarından kadın-erkek kimse hoşlanmazdı. sadece erkeklere ithaf etmesi komikti. olsundu. İçini dökmüştü. beğenindi.
foreveralone
foreveralone
1 yıl
yukardaki dediklerinden bir tek psikolojik problemleri olanı kabul ederim. onuda siz yaptınız başardınız zaten kafayı yedirttiniz insana. tabi itiraz etcem neye göre karar veriyorsun buna? onuda geçtim türk kadını nasıl peki oraya girsem sabahı bulur bu konuşma.
frances
frances
1 yıl
ben yukarıdaki anlamsız derecede uzun cümlenin olumsuz fiille sonlanmasına şaşırdım. aksi halde bu kadar sinirli olmazdınız. her gün hüzünlü aşk hikayeleri dinlemezdik.
anonim
anonim
1 yıl
bir tost!.. 👌👍