asortix
rica etsem dostluğun tarifini yapabilir misiniz? bir türlü bulamadım. bakalım en guzel tarif kimden gelecek☺

Yorumlar

asortix
İlginç bir dostluk tarifi teşekkürler:)
asosyalci
gerçek dostlar kimseye benzemez, neye benzetirsen benzet tarif yetmez
foreveralone
dostluk diye birşey yok. sadece insanların vakitlerini gecirebilmesi için senle takılıp bunu belli etmemesi diye bisey var. daha iyi oyuncu olanına daha iyi dost diyorsun işte. sonunda hepsi aynı. çıkarım kesişmezse kommensalizm gibi bi yaşam sürdürebilirsin. benim o lanet üniversitede gördüğün parazit yaşam.
hiperkrat
dost acı söyleyen değil, acıyı tatlı söyleyendir. yeri geldiğinde seni sana savunan avukatındır. birlikte olgunlaştığın insandır.
Rıza Kaan Tangöze
dostluk sinir anında (büyük bir ihtimale kafanız güzelken) birbirinizin ağzını burnunu dağıttıktan sonra bile acıyo mu lan ? diye sormaktır
emmanuel
kanka 10 liramız var idare ederiz diyerek cebindeki on liraya seni ortak eden insandır dost
ucuncunesilsaglikci
yeri geldiinde bir kahveyi ikiye bolup icmektir :d
wasp
wasp @wasp
1 yıl
çok daha iyi bir üniversite kazandığı halde dostunun olduğu okulu tercih etmektir.
pillibebek
kardeş gibi olandır,ablana bile söyleyemediğini onla paylaşmaktır, her şeye rağmen yanında olan, sana kızsa da samimiyetine gerçekten güvendiğin için ses çıkamadığındır. yoksa her türlü çemkirirsin, bilirim ;) yanında her zaman seni destekleyen, bir şeyi senden daha iyi yapıyorsa bile bunu öne çıkarmayan, hatta konusunu bile açmayandır, bırakmayandır ve bir başka dost için senden vazgeçmeyendir..
Yabadabadu 🔥
en büyük hatasını göz ardı etmektir. ölümüne nefret etsende, sıkıntısında yanında mutlaka bulunmaktır. hiç bir lafına alınmamaktır. seni doğruya yönlendirendir. paylaşamamaktır dostluk. o benim kardeşim onu üzeni üzerim demektir. anlamaktır. onu kırmaktan korkmaktır. velhasılıkelam dost, seni kabullenmiş olan insandır.