anonim
anonim
1 yıl
bazen diyorum ki allah'ım neden beni kız olarak dünya'ya getirdin ama bazense bu ilçede erkek dünyaya gelmediğim için şükrediyorum. ben gece vakti evde otururken bu seviyesizlerin sokaklarda bas bas bağırarak şu mide bulandıran küfürlerini duymak zorunda mıyım. bir toplumda kızlar (güya) sırf bu erkeklerden korumak amacıyla bir saatten sonra sokaklara bile çıkamazken neden hala israrla erkekler bu tarz yetiştirilir. belki şu yere göğe sığdıramadığınız oğlanlarınızı adam gibi yetiştirirseniz kızları da bu kadar koruma ihtiyacı hissetmezsiniz ha? utanıyorum. yaşadığım şehirden de bu tarz düşünen insanlardan da... nedense onlar yerine ben utanıyorum.

Yorumlar

poseydon
poseydon
1 yıl
öylelerinden biz de haz etmiyoruz emin ol.
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
İnsan denilen varlık o kadar bilinçli olsaydı zamanında magaralardan çıkıp betonların icine sokmazlardı kendilerini.ki bahsettigin sıkıntının kökeni o zamana dayanıyor.
anonim
anonim
1 yıl
düzgün, eğitimli insanlar haz etmez de toplumda bol ne yazık ki.tabi ki herkesi aynı kefeye koymuyorum. kendi çevremden bahsettim biraz sinirlendim de. bunların kız versiyonları da mevcuttur eminim.
Rıza Kaan Tangöze
ben şahsen bunun eğitim yada alkolizmle bir alakası olduğunu sanmıyorum sonuçta denyoluk bir karakter biçimi ve eğitimle giderilmiyor.