anonim
simdi arkadaşlar ben omü de okuyorum ve yerlestigim puanimla odtüye de gidebiliyordum. ama ailemin yaninda kalmak için omü yazdim. pişman miyim değilim seviyorum omüyü. benim ailemin durumu iyi değil. ama eğer iyi olsaydı ben de özelde okumayi tercih ederdim. yani bunun zekayla kapasiteyle alakasi yok. üniversite ogrencisiyiz ilkokul çocukları gibi davraniyoruz hic hoş değil. biraz saygi.

Yorumlar

anonim
odtü amelelikti herhalde. odtü tutup omü okuyanın aklından şüphe ederim ki iyi sallıyorsun
Gerekovic
anonimbayan, yorum yapan, ben de senin aklindan şüphe ediyorum. kendi sinifimda marmara hukuk tutan bir kiz var ve su an omü hukukta. neden mi? ailesi icin. bence cidden senin aklindan suphe duymak lazim :)
anonim
birincisi kendimi sana ispat etmek zorunda değilim belirttiğim gibi ailemin durumu iyi değil. burada ailemin yanindayken param zor yetiyo uzakta okuyamayacagimi daha dogrusu okutamayacaklarini biliyodum. sirf yaptiginiz su onyargi yüzünden iki uç gündür insanlara saldiriyosunuz. siz de özgüven sikintisi var. bi doktora gorunmenizi tavsiye ederim:)
anonim
@onumarkamsobee insanlar agzim var diye her tarafa konuşmayi bildikleri gibi beynim var diye susmayi da deneseler her şey daha güzel olacak aslında :)
Gerekovic
@anonim_bayan beyni olup da haksizligi goren bir insan susmamali. nerede ne zaman nasil konusacagini bilmeli. bilmeyenlerin susmasi iyi olacak aslinda:)
anonim
@onumarkamsobee ahh keşke keşkee 🙂
anonim
bende oxford tutuyor da işte üşeniyorum gitmeye omü de okuyacağım
anonim
oxfordlu yorum atan arkadasim sen o minnak beyinciginle buraya girip yorum atmaya da usenseydin keşke de o komik olduğunu ve mizah yaptigini sanan beyinciginle ugrasmasaydik :)