anonim
anonim
1 yıl
şimdi olaya şöyle bi açıklama getirmek istedim canik başarının yüzde 90 i samsunlu olduğunu düşünürsek ve öğrenci profilinin çoğunun sosyal insanlar olduğunu düşünürsek zaten omü nun çoğu bizim arkadaşlarımız o yüzden sen samsuna gurbete okumaya gelip birde burda kendi memleketimizde bizi dislamaya calisacakmissin ya az biraz yavaş ol kardeş..

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
hoca 100 verse sınavdan 90 alsam... bırakın bu varsayımları boşuna da ağız yapma birader az fazla çalışaydın da omüyü kazanaydın o zaman ben alın terimle geldim sen ise gökten zembille indin hangimizin hakkı olduğunu biraz yavaş sorgula istersen.bura binim mimlikitim dişliyimizsin biniymiş hadi ordan!
Rıza Kaan Tangöze
İkinizde susar mısınız yoksa yardım çağırayım mı ?
anonim
anonim
1 yıl
hodri meydan bilader ayrıca şu konuda bi anlaşalım biz meraklı değiliz omüye gayette memnunduk okulumuzdan ama şartlar bu şekilde gelişti herkes kabul etmek zorunda boş muhabbet yapmayın dediğimin arkasındayım bize bir allahın kulu kendi memleketimizde muhabbet çeviremez aklınızı başınıza alın ayrıca sen ne okuyosun tarla bitkileri felan mı adama gel ya