jackintumoru
bilinçaltımdan korkuyorum. normal şartlarda rüyalarımı hatırlamam. hatırladıklarım marla artık sen bu işi aşmışsın dedirtiyor. mesela ; bütün tanıdıklarım yanımda normal bir güne başlıyoruz ama normallik buraya kadar tabi. bir anda sular yükselmeye başlıyor. öyle bir yerde falan değil, bütün kıtalarda yükseliyor sanki ve biz yükseklere çıkmaya başlıyoruz.(kim kurtaracaksa bizi ordan) çıkabildigimiz kadar çıkıyoruz su hala yükselmeye devam ediyor.yalnız hava kararınca sular çekiliyor , biz tabi sırılsıklam , perişan.. uzay mekikleriyle garip garip canlılar geliyor aramızdan birkaç kişi secerek mekiklere doldurup götürüyorlar. rüyamda birkaç gün olarak aynı döngüde yaşadım. nereye götürdüklerini göremedim, beni gotürmediler çünkü. ah bu bilincaltım.

Yorumlar

zappingdegilsapping
genelde bu tür karışık rüyalar gün içinde kafa karışıklıklarini, uzuntulerini , kizdigigin seyleri içine atmandan dolayı olur dediğin gibi içine atıp bastırdığın her şey bilinçaltına gider bi süre sonra ve rüyalarda gün yüzüne çıkar
jackintumoru
var öyle içime attıklarım @zappingdegilsapping
zappingdegilsapping
psikolojik olarak belki de en tehlikeli şey içine atmaktır , o an sorun çıkmasın diye düşünulurken aslında ilerde daha büyük sorunlar doğurur.
jackintumoru
farkımda olduğum halde tersi icin elimden bisey gelmeyen durumlardan biri bu da @zappingdegilsapping