jackintumoru
her sabah bitik kalkmayı nasıl başardığımı hala anlayabilmiş değilim. kendimle savaşıyorum her sabah. bir yanım her şeye o kadar sinirli ki, bu enerjiyi nerden aldığımdan emin değilim bazen o siniri elimle tutabileceğime inanıyorum.bi yanım da derbeder. İçimde başka bir ben de bunlara alışkın ve her sabah bu ikisine karşı gelerek kalkıyor yataktan. sinirimi yatıştırmak icin kahve, kendime gelmem için duş. her sabah , aksatmadan 3 kişi kalkıp 1 e düşürmeye çalışıyorum.çogunlukla da başarıyorum bunu.bazen de ya sinirli(ben ona ateşli diyorum) bazen de derbeder halim( bu da dumanlı) benimle birlkkte günü bitirmek için yanımda olugorlar ve ben o günler çekilmez oluyorum.bu aralar dumanlı da pek bırakmıyor yakamı. bir şarkı bırakarak günaydınlar diliyorum. janiva magness- i won't be around

Yorumlar

nerdby
ya bence spora başla. hem uyku sorununa iyi gelir, (uzatmaz aksine kısaltır ama kaliteli yapar). hem de sinirini stresini alır bildiğin mutlu olursun. kısa sürede sıkıntıları aşman dileğimle.
jackintumoru
sorunum fazla uyumak degil ki az uyuyorum son zamanlarda.bu kendimi bildim bileli var bende.benim ic sesim iki tane ve her zaman da icerde kalmıyorlar demek istedigim.bunun gibi bisey iste. @nerdby
nerdby
@jackintumoru umarım içsel huzura kısa sürede ulaşırsın. bizi yıpratan duygusal yüklerden kendi iyiliğimiz için arınmalıyız. birileri sana ciddi bi kötülük yapmış olabilir, elinde olmayan birşeyler yüzünden çaresiz hissedebilirsin veya bazı şeyler için kendini suçluyor da olabilirsin. kendi iyiliğin için affetmeli, kendini daha çok sevmeli, düşünmeyi bırakıp önüne daha çok bakmalısın. geçmiş hesapları bir kenara bırakıp kefeni boşalttığında yeniden doğmuş gibi olursun. hayat kısa, özellikle de gençlik.
bende de zaman zaman anksiyeti ve depresyon baş gösteriyor. fakat hayata olumlu yönden bakmayı öğrendiğimden beri daha mutluyum.