anonim
ben lisedeyken bi arkadaşım vardı. kızla o kadar iyidik ve o kadar samimiydik ki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. okulda ve okul dışında beraber takılırdık. en zor günlerinde ben ona destek olurdum keza o da bana en zor günlerimde destek olurduk. yani kankaydık. sonra zaman geçtikçe ben bu kıza aşık olmaya başladım. ilk başta kendime bile kabullendiremedim "oğlum o senin kankan olmaz öyle şey" desem de olmadı. aşık olduk bi kere. ben ona aşık olduğumda 12. sınıftaydık. ona aşık olduktan sonra benim için herşey oydu. nereye gitsem onu düşünür onunlayken bile onu özlerdim. erkek sinekten bile kıskanırdım. sırf onunla aynı okula gidebilmek için deli gibi çalıştım ki o zamana kadar ders çalışmazdım. o gitti hukuk fakültesine biz bi yeri kazanamadık tabi. ama bi sene daha bekledim sırf onunla aynı okulda aynı bölümde okuyayım diye ama yine olmadı be. şehirlerimiz ayrı düştü ama ben onu hep sevdim. ya düşünün onun mutluluğu için cebimdeki son parayı ona harcardım hiç düşünmeden. sırf onu göreceğim diye -lisede- okula mutlu mesut gidiyordum. üniversitede ise sırf onu görmek için okuduğu şehre gidiyordum. o benim herşeyimdi be. tabi bunları ona hiç bir zaman söyleyemedim ne o zaman ne şimdi. çünkü ona söyleseydim ihanet etmiş olacak veya onu kaybetmiş olacaktım bunu gözüm almadı. sonra bir gün noldu biliyor musunuz? geçen sene şubat ayında bi gece yarısı beni aradı. sesi çok mutlu bir şekilde bana "benim artık bir sevgilim var" dedi. işin kötüsü siz bu "mutlu" habere sevinmek zorundasınız ve maalesef bende mutlu bir şekilde onu tebrik ettim. ama içim kan ağlıyordu duvarlar üstüme geliyordu canım çok yanmıştı ama ona belli edemezdim telefonu kapatana kadar o mutluydu ben mutluydum. tabi telefonu kapattıktan sonra ben hayatımda hiç bir kız için yapmadığım şeyi yaptım hüngür hüngür ağladım. bunu kabullenmek çok zordu benim için. evet şuan kabullendim herşeyi ve artık sevmiyorum ama o dönemi atlatmak çok zordu. snapte sevgilisiyle snap atmalar instagramda onunla sarmaş dolaş foto atmalar bana çok zor geliyordu. silemiyorsun da çünkü herşeyi anlama ihtimali vardı. ama çok büyük ders oldu benim için bu. bundan sonra hiç bir kızı bu kadar platonik olarak sevmeyeceğim ve bu kadar çok değer vermeyeceğim.

Yorumlar

wasp
wasp @wasp
1 yıl
eminim seveceksin
Maviş 🐣
yanlış yapmışsın söylemen gerekiyordu ama bu saatten sonra böyle platonik olup söylememek yerine itiraf edersin mutlu mesut olursun ve ileride başkasını daha çok seveceksin.
dalininciragi
ağlattn beni😶 ama susmak kaybetmektir .susarakda hiçbir şey kazanmadın keşke kpnuşsaydın .nolursa olsun seven sevdığıne söylesin arkadaş.hayat çok kısa...
nerdby
alkol sigara kullanmıyorum ama bi büyük açasım geldi. sen yine de öyle büyük konuşma kalbini onar ve evleneceğin kadına, ve çocuklarına sakla.