jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
e 6 yıllık tecrübelerimden yazmasam olmazdı :) İnsanları ilk olarak dışardan gözlemleyin, hemen herkesle kaynaşmaya çalışmayın.sonra en yakın arkadaşım dediğiniz insanlar sizin için birer yabancı olabiliyor. hocalarla mümkün olduğunca polemiğe girmemeye çalışın ama tabii ki fikrinizi de belirtmekten kaçınmayın, aranızı da iyi tutmaya çalışın. not saklamayın arkadaşlar yardımcı olun birbirinize. benim gibi 3-4 yıl yatıp da nasılsa birgün bitecek mantığıyla başlamayın döneme. derse yeteri kadar girip(hic devamsızlık yapmayın demiyorum, yapın kesinlikle) dinledikten sonra anlaşılmayacak bir şey yok.ha fen-edebiyat hocaları çok zorlayıcı olabiliyorlar. özellikle fen ve matemeatik bölümleri hocaları. sağolsunlar zorlamakta sınır tanımıyorlar :) ama dün de söyledim arkadaşlara o zorlandığım derslerden bile yüksek not alabildim:) yapabilirsiniz.
en önemlisi: gezin , eğlenin. sınav öncesi bikaç hafta eve kapanıp o stresi yaşamak yerine. dönem içerisinde derse girop anlamaya bakın, böylelikle bir gün çalısmak yeter. kesinlikle gezip eğlenin. notları çok fazla önemsemeyin, inek olmaya çalışmayın yani. anlamaya bakın. ezberci olmayın. kimseyi kırmayın.

Yorumlar

Yabadabadu 🔥
hocalarla, polemiğe girmemek en iyisi. ömründen 6 yıl gitmiş ama sana çok şey katması da cabası. İnsanları gözlemlemeden, samimiyet oluşturmak bencede yanlış. kimse kimseyi bilemiyor.
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
çok şey kattı , dövünmenin de anlamı yok @bilbakalimbenkimim :) en önemlisi o zaten
malifalitiko
malifalitiko
1 yıl
anında gt
malifalitiko
malifalitiko
1 yıl
son foto karşılıklı 😂😂😂
Yabadabadu 🔥
haklısın. hayırlısı her şeyin :)
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
sen takip et ederim :) @malifalitiko