Дан БилзЭрхан ✔️
aranızdaki birkaç yaşlı insandan biri de benim. şuan yeni gelen arkadaşların sordukları sorulara gülen arkadaşların da sordukları soruları hatırlıyorum boşuna gülmesinler. adamlar meraklı, heyecanlı ve üniversite hakkında pek fikir sahibi değiller. dolayısıyla saçma sorular sormaları çok normal. bazıları gerçekten sordukları sorularla deli ediyor olsa da genel olarak onların heyecanı yüzümüzde tebessüme neden oluyor. tekrardan hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz :)

Yorumlar

anonim
ya valla hiçbir şey bilmiyorum gülecekler diye soru sormaya da utanıyorum gülen insanlar özgüvenimizi kırıyor gülecek bir şey olduğunu düşünmüyorum
Дан БилзЭрхан ✔️
yapmanız gereken tek şey şu; önce soru&cevap kısmına tıklamak, alt tarafta bulunun arama çubuğundan tıpkı google'da birşey arıyormuş gibi benzer soruları aramak, sorunuzun cevabını alamazsanız tekrardan sormak. bunları yerine getirdiğiniz takdirde aynı sorular tekrar tekrar sorulmamış olur ve böylece kimse size birşey diyemez. bahsettiğim kuralları yerine getirdiğiniz takdirde biz yöneticiler olarak arkanızdayız :)
buya7poldii
sende olmasan biz ne yapacaz chiko adamsın hoşbulduk
4justice
ayyy hoşbulduk 😊😊😊