timeless
timeless
1 yıl
abiler ablalar hoşlandığım kız omüye gidiyor. ben mezuna kaldım. acil taktik verin. :'(

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
çalış senin de olur
zappingdegilsapping
çalış çalış
likitmatruj
likitmatruj
1 yıl
uzak doğu dövüş kurslarına git. adam dövmek zorunda kalabilirsin bir gün :d şaka bir yana ablan olarak konuşayım seninle. bunu bir sınav gibi düşün eğer gerçekseniz yani somutsa sevginiz bitmez. nedense bana biter gibi geldi bu benim düşüncem. sen gitmiş olsaydın ve sevgilin tekrar hazırlanıyor olsaydı ne yapardın ,ne yapman gerekirdi ve ne kadarını yapardın ortaya çıkan tabloyu ikinizin bakış açısından düşün. ve sana bi abla tavsiyesi.... gereksiz kıskançlıklar ve kötüye giden bir ilişkiniz olmaya başlarsa sakın dersleri ihmal etme ve kendini üzme. kız çoktur ama iyi bir yerde okuyana kız daha çoktur. umarım beni anlarsın. tekrar sınava hazırlanmak şakaya gelmez.
likitmatruj
likitmatruj
1 yıl
yalnız ben neden sevgiliymişsiniz gibi konuştum anlamadım genele hitap etmiş olayım asıl mesajı verdim zaten."ders çalış" :d ablanızım ben sizin dinleyin:d asdddffg
deepprogressive
geçmiş olsun. şimdi onu 2., 3. bilemedin 4. sınıftan birileri kapar. çünkü o artık aslanların arasında kalmış zavallı bir ceylan sense belgesel çeken national geographic kameramanı.
timeless
timeless
1 yıl
şuan sevgili değiliz ve lisenin ilk gününden beri hoşlanıyorum.onun için çok fazla fedakarlık yaptığımı düşünüyorum kendimce.bu arada şu aslanların içine düşmüş ceylan benzetmesi ürküttü hakkaten. :'(
limonlucheesecake
gercekten seni seviyorsa mesafelerin önemi olmaz. gercekten seviyorsa erkeklere karşı tavrını ortaya koyabilir. hem de duruma olunlu taraftan bak. çoğu arkadaş, sevgili aynı üniversiteye birlikte gittikten sonra anlaşamıyorlar ve sonuç ayrılık.
timeless
timeless
1 yıl
@likitmatruj tavsiyeler için cidden çok minnettarım.lakin şunu söylemek mecburiyetinde hissediyorum kendimi . dediğin gibi kız çoktur fakat iyi ve gönül verdiğin kız azdır.
timeless
timeless
1 yıl
@limonlucheesecake beni sevdiğini sanmıyorum :'(
limonlucheesecake
timeless o zaman üzülme daha hayat senin için yeni başlıyor. çok insan hayatına girip çıkacak sen şimdilik meslek edinmeyle uğraş, derslerine engel olacak şeylerden zor da olsa feragat etmelisin :)