anonim
sizden bir tavsiye istiyorum. çok yakın arkadaşım var 5 yaşından beri tanırım kendisini. kardeşim gibi severim. melek gibi bir kızdır kendisi. uzun süredir bir ilişkisi var. çocukla karar alıp facesini vs. hepsini kapatmışlardı. çocuk facesini geri açmış fakat arkadaşıma şifresini bile vermiyor arkadaşım kapat diyor çocuk kıskanmamayı öğrenmesi için kapatmıyormuş. arkadaşımı her konuda kısıtlıyor ama kendisine karışılmasını hiç istemiyor sürekli erkek adam aldatır gibi cümleler kuruyormuş. bende malum erkek olduğum için doğru tavsiyeyi veremiyorum sizce neden böyle yapıyor bu damat bey?

Yorumlar

Maviş 🐣
ağır konuşacam olmayacak . kıskanmamayı öğrenecekmiş la senin yaptığına ne denir diye sormuyor mu bu kız hiç . açıkçası en baştan facebookları kapatıp kız bütün ipleri vermiş o da açsın face erkek arkadaşı görsün nasıl oluyormuş. sinirlendm yeminle ya
icanbeyourhalo
öncelikle kesinlikle o beyefendi senin arkadaşının onu bırakmayacağını düşündüğü için bu rahatlıkta davranabiliyordur. sevgiyi kullanmak bunun adı bilhassa. umarım o melek gibi kız o adama dayanmak zorunda kalmaz.
sarisinnn
erkek olarak aslında senin daha iyi anlaman lazım bu beyfendinin ne yapmaya çalıştığını. yeni heyecanlar aramaya başlamış gibi geldi bana ama günah da almak istemem..
anonim
hepiniz öyle doğru söylüyorsunuz ki... kalbini kırmak istemediğim için diyemiyorum bunları. ciddi de ilişkileri var ne yapacağım hiç bilmiyorum bunları söylesem damat sevgilimde gözün mü var diyecek arada kaldım.
Maviş 🐣
burayı okut bence istersen.