anonim
o kadar zaman geçti ama şu belli başlı günler var ya işte onları fark edince insanın sanki içi yanıyor.nefret edeceksin benden görünce kaçacaksın demiştin evet ben şu an senden nefret ediyorum.hem de fazlası ile.sen beni yıktın dertlerime deva olamadın hiç böyle konuşulmamıştı başta halbu ki.saçma sapan bahaneler sürüp hep kavga hep tartışma ortamı oluşturdun.ben ne yaptım hep kendimden bildim.hep seni hak etmediğimi düşündüm.şu yazıyı ağlayarak yazıyorum ya kendimden de nefret ediyorum.sana bu yaşlar aktığı için.bana nasıl ilişki yürütülür bilmiyorsun diyip sonra da ben sana uymaya çalışınca ve o kadar şey yaşanınca sırf sana uyduğum doğru olanı bu sandığım için ve kendimi değiştirmeye çalıştığım için kendimden daha da nefret ediyorum.ne oldu kıymeti yok.çünkü sende aşk yokmuş sevgi yokmuş.amaç tamamen farklıymış.birinin elini tutmuyorsan ya da sarılmıyorsan da ilişki devam edebilir.aradaki bağ bunlara bağlıysa zaten o ilişkiden bir halt olmaz.olmadı zaten.ben tepki gösterdim o da gitti.hem de benden önceki görüştüğü kişiye.ilk fırsatta ona koşmuş ya da beni bırakma amacı zaten oymuş.ben nasıl güveneceğim birine tekrar.en saf halini göstermişken sevgimin kalbimin ben nasıl bu körelmiş haldeki kalbi onaracağım.senden nefret ediyorum evet tıpkı söylediğin gibi.ayrılırken bile sana dur dediğim için.bana göre önemli şeyler yaşadık çünkü.ama ben işin aslını bilseydim kesinlikle yapmazdım onu.hatta giden ben olurdum.senden kurtulmam en büyük doğrum oldu bunu biliyorum.icimdeki bu lanet sevgim de bitecek sana karşı.hatta nefret de geçecek.uzun sürecek belki ama geçecek.sana karşı kin bile duymak istemiyorum.şarkılarda seni arardım.artık en sevdiğim şarkı değişti ikimizin şarkısı dediğim şarkı artık telefonumda yok."yolunu beklerken daha dün gece, kaçıyorum bugün senden gizlice" tam ben şu an evet ve diger iki cümle bundan sonraki olmak istediğim evre.kısa sürede seni unutmak için dua ediyorum.insallah olacak bu.sakın tam anlamadan birine gönlünüzü açmayın ve benim gibi direkt inanıp anlattığı şeylerin yalan olma ihtimalini, eksik olma ihtimalini ihmal etmeyin.iyi geceler.

Yorumlar

safderuninsaatci
nefret et ve asla birdaha kimseye inanma tüm yüreğinle. birde kendinden daha fazla değer verme kimseye. çünkü o kadar çok haketmeyen varki şu hayatta o saf-i aşkı. gitmek istedyse bikere karsindaki napar ne eder bir bahane bulur gider en sonunda. o yüzden salıvereceksin gitmek isteyeni umrunda olmayacak. bak o zaman kıymetini bilirler.
anonim
aslında kafaya takan biriyim canımı sıkan şeyleri uzun süre ama bu konuda kendimi şartlandıracağım.İlişkilerde denklik en önemli şey bunu daha iyi anladım.ne kadar benziyor olsanız da aynı konularda farklı görüşler olduğu zaman ve karşındaki senin görüşüne saygı duymuyorsa ilişki yürümüyor.eger devam edeceksek farklılıklara saygı duyup karşındakini öyle kabul etmelisin. @safderuninsaatci evet gitmek istedi ben de kendime saygımı kaybedemem o yüzden dediğin gibi çekildim.canım acısa da en doğrusu bu benim için.
safderuninsaatci
zamanla unutuluyo merak etme, hangimiz unutmadık ki zaman, herşeyin ilacı. dua et allah â her anın da dermanını veriyo emin ol.. şükürler olsun ki..