karakutuu
evet anannemi anlatmıştim size lisede yaninda kaliyordum hep bi türküsü vardı onu soyletirdi dayım bi kış geldi karısından ayrılmış annem ben bu zamana kadar yanima alamadım seni affet gel artik benimlesin dedi annanem bahçeli evden ayrılmak istemese dayimla gitti üni 3 deydim galiba gecenin 12 sinde baktım annem arıyor noldu anne hayırdır dedim oğlum ben izmitte dayinlardayim annanene türküsünü şöyle ozlemis dedi bende disardayim kimsede yok sokaklar bos çok ses çıkartmak istemedim sarhoş felan sanarlar hoş değil tabi öyle hızlıca okuyup geçtim kapatınca bu sefer isteyerek okumadi keyfi yok galiba demiş anneme sabaha karşı da vefat etmis öyle kaldı içimde keşke diyorum bağıra bağıra soyleseydim türküsünü tüm dünya rahatsız olsaydı da ben bagirsaydim ...

Yorumlar

mimarlique
allah rahmet eylesin dostum bende bizimle yaşayan dedemin vefatında bir pişmanlık yaşamıştım halen daha aklıma gelir bir köşeye çekilir tutamam kendimi hayat işte.
dakoh
dakoh @dakoh
1 yıl
*tavsiye*
acını anlıyorum, ama noktalama işaretlerine azıcık daha önem versen acın daha ön planda olabilir.
karakutuu
@dakoh noktalama kullanmiyorum alışkın değilim zaten yıllardır noktalamali okuduğumuz için beynimiz otomatik vurguları tonlamalari cümlenin akışına gore yapıyor bende olmuyor diyorsan daha çok kitap okumani tavsiye ederim .
dakoh
dakoh @dakoh
1 yıl
@karakutu2 canım benim farkettiysen seni anlayamadıgımı falan söylemedim. noktalamalar olmadan tonlamaları yapabilecek kadar kitap okuyorum ama düşünceliliğin için teşekkür ederim. öptüm :*
karakutuu
@dakoh bana sarma gözünü seveyim beni de mümkünse öpme hayatımı tehlikeye sokuyorsun farkında değilsin . (bak nokta koydum ) bak parantez de açtım . aha bi daha nokta koydum .