anonim
tercih donemi hoslandigim kisi icin onun gidecegi sehirde psikoloji falan yazabilirdim ama yapmadim pismanliktan olcem. sizce iyi mi yaptim kotu mu yaptim? uzagiz baglanmayalim birbirimize dedi ve haftada bi kez falan ancak mesajlasiyoruz bana uzak davraniyor. 4 yilim onunla deli dolu gecebilirdi. ama ben gittim hukukta hukuk diye diye burayi yazdim. onu cok seviyorum o kadar alismistim ki simdi ne kazandigima sevinebiliyorum ne de aglayabiliyorum durumuma. kendisi çok iyi birisi her derdimi dinler tavsiye verir hatta hayalinse yaz hukuku demisti. ama sonuclar belli olunca ayri iki sehirde nasil yapacagiz sonunda cok uzulucegiz dedi. pisman olmaliyi miyim? gecis icin hayvan gibi caliscam ama oyle bi sehirdeki gecis icin çok sey lazim

Yorumlar

profesyonelogrenci
uzağız baglanmayalim birbirimize sözü hiç hoşuma gitmedi
morphedika
eğer gerçekten hayalin hukuksa kal evet, ama fark etmez psikoloji de okurum diyorsan ösym puanın ile geçiş yapabiliyorsun bir araştır. bir sene beklemek zorundasın ama bunun için bir senen yanar. hayır anlamıyorum siz erkeklerin jeton neden böyle yavaş düşüyor? kız araya mesafe koymakla çok iyi yapmış. sen git orda hayalin olan bölümü oku ama o uzaktan ilişki sürdürmek için çabalasın üzülsün..
anonim
sakin hayallerini erteleme. birak yurumese yurumesin. yürütenler nasip yürütüyor? bahane bunlar. boşver okuluna odaklan
sosyalgenc
bence okuluna devam et kardeşim. senin daha iyi bir bölüm okuduğuna sevineceğine sana uzak davranıyorsa seni ne kadar düşündüğü malum. @morphedika üzülen belli kaçan belli. dediklerine katılamayacağım.