kafamihissetmiyorum
benim bi çocukluk arkadaşım vardı , zamanında sevgilim ile kendisi arasında bi tercih yapmami istemişti ikisi bir olup , bende ikisini de reddetmistim bana böyle bir tercih sundukları için. gel zaman git zaman düzeldi ortalık sakinleşti vs. ben cocuktan ayrildim hadsiz bana bi suru küfür hakaret fln ettiydi. şuan o çocukluk arkadaşım eski sevgilimde kalıyor. arkadaş gibi arkadaş bee !!

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
brezilya dizileri terk
aldebaran 🌟
ay yemin ediyorum benzeri gibi. ama ben kalmadim arkadasim eski sevgilisinde ve ne tesadüf ki eski sevgilisi sevgili olduklari zamanlarda kiza "ya alde ya ben" demis. ay haspam ya. kiz da çocuk demis. sonuc? şimdi baska bir çocuğun pesinden hayali olmayan bir bölümde okuyor ama mutlu galiba. galiba diyorum çünkü o olaydan sonra tekrar barissak da yeni cocuk yüzünden benzer sey olunca son kez sktir ettim kizi. e üçüncü için de ugrasmasina gerek yok dimi ama?
kafamihissetmiyorum
bu olay 3 yıllık bi olay ya , yillar geçti , zihniyetleri hiç değişmedi. boşuna vakit kaybedip , kendimi uzmusum, yıllar içinde bunu öğrendim. şimdi ikisi de yok hayatımda. eksikliğini de hissetmiyorum. çünki bu kafada insanlarn sana katacagi hiç bişe yok. aksine hayatından çalıyorlar. @aldebaran
aldebaran 🌟
aynen öyle kafamihissetmiyorum:)
kafamihissetmiyorum
bırak onlar düşünsün😂 @aldebaran