3dwaffle
bu üzüntüyle yazmam demiştim ama tanımadığın insanlarla üzüntünü paylaşmanın daha kolay olduğunu birkez daha anladım. hangi birini saysam bilemedim. öncelikle bacağımın ezilmesi kemiklerimde oluşan bir hastalığın sonucuymuş. tedavi görüyorum durumum iyi. ben iyiyim iyi olmasına da en yakın arkadaşıma kanser teşhisi konuldu. bebekliğimden beri yanında olduğum kardeşim kan kanseri. bir anda eridi resmen gözümün önünde. okulunu dondurdu. hastanede yatıyor . samsuna gelesim yok, aklım hep onda olacak . yanında nasıl konuşacağımı, nasıl davranacağımı hala bilemiyorum. öğreneli 1 hafta bile olmadı ama gün geçtikçe kötüleşiyor . birine anlatmam lazımdı size anlatmak istedim. kendinize iyi bakın...

Yorumlar

mimarlique
allah tüm hastalarımıza şifa versin. benimde yakın bir arkadaşım lenf kanseri dolayısıyla okulu bırakmıştı, sonralarda geri geldi durumu iyiye gidiyordu malesefki bir anda kaybettik. arkadaşını yalnız bırakma belkide şuan tek ihtiyacı.
anonym1283
çok zor bi durum.yanında olmaya çalış bu hayat gelip geçici sevdiklerimizle varız.ben de çocukluk dönemimde çok yakın olduğum arkadaşımı kaybettim kanserden 3 yıl önce.yani @mimarlique dediği gibi ilgilen onunla.allah kolaylık versin.
timeless
çok geçmiş olsun.İnşallah en kısa sürede ikinizde iyileşirsiniz.dualarım sizinle.