delininbiri
İlk defa içimi dökücem burada. omü de yeniyim, zaten istekli gelmemiştim ama okul başlayınca bu duygum daha da güçlendi. burası hiç beklediğim gibi bi okul değil ben her şey güzel olur sanmıştım ama umduğum gibi olmadı. İnsanlar soğuk, samimiyetsiz. gün başladığında bitmesi için zaman sayar oldum. burda zaman hiç geçmeyecek gibi geliyor. ben buna nasıl alışıcam ?

Yorumlar

kasliolmayancocuk
aha aynı ben 😂😂
ragnarbaba
arkadas edin.
arendtinsigarasi
@delininbiri bu kadar karamsar olmada haline şükret biraz, beğenmediğin üniversiteyi köpek gibi çalışıp kazanamayan insanlar var, çok daha kötü yerlerde olanlar var. rahatsız olduysan gidebilirsin, az birazda bardağın dolu tarafına bak okulun daha 2. haftasından aman şöyle böyle demekten vazgeçte iki muhabbet et arkadaş edin. unutma ki bi şehri güzelleştiren oradaki insanlardır!
Sessizkadin 🕵️‍♀️
zaten diğer bütün üniversitelerdeki arkadaşlarda kucak açmış sevgi pıtırcığı halinde bekliyordu. 2 haftada bir insanın samimiyetsiz olduğunu nerden anlarsınız ki . burası üniversitede binlerce insanlar aynı yerdesin hacettepede olsa böyle odtü de olsa böyle pamukkale olsada böyle. binlerce insana senin güvenmedigin gibi onlarda sana hemen güvenemez ve muhtemelen onlarda şuan senin için samimiyetsiz diyordur. böyle arkadaşlık ve insan ilişkilerini biraz zamana bırakın düzelir muhakkak...
delininbiri
@arendtinsigarasi @sessizkadin yanlış anlaşılmak istemiyorum amacım okulu kötülemek değildi, başka okulların daha güzel olduğunu da savunmuyorum omü gerçekten eğitim olarak çok güzel bir okul. ben sadece insanların davranışlarını garip buldum çünkü çoğu burnu havada tipler. ya da belki de ben yanılıyorumdur daha 2.haftadan erken yorum yapmış olabilirim ama insan işte önyargılarından kolay vazgeçemiyor.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
@delininbiri seni anlayabiliyorum fakat daha doğru düzgün ortam yok birşey yok . burnu havada olan havadadır zaten boşver sen düzgün insanlarla sağlıklı diyaloglar kurmaya çalış. zamanla herşey oturacaktır emin ol
delininbiri
@sessizkadin umarım dediğin gibi olur. :)
anonim
@delininbiri bu karadeniz milleti böyle yapacak bişey yok...😐